k2FtbBdWr1

Учасники АТО із Кам”янеччини взяли участь в урочистостях в місті Львові

1

-Учасники антитерористичної операції взяли участь у громадському віче на площі перед пам”ятником Тарасові Шевченку, під час святкувань вони зустріли своїх бойових побратимів, поспілкувалися з ними. Всі ми долучитися до молитви за мир і спокій в Україні, послухали цікаву та змістовну концертну програму, – сказала директор центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Олександра Кравець.

-У розмові із колишніми бійцями ми відчули, як необхідне їм спілкування один з одним, пізнання чогось нового, або ж просто людська увага. Хлопці хочуть висловити все те, що їм наболіло, хоча й зізнаються, що зрозуміти їхній біль і почуття може тільки той, хто пройшов горнило війни. Дивлячись в очі їм розумієш, що для них світ має чітке розмежування: друзі і вороги, свої і чужі, патріоти і зрадники. І кожен із них готовий без вагання віддати своє життя за Україну, – поділася думками начальник відділу ЦСССДМ Галина Паньонтко.

Організацію поїздки здійснили працівники ЦСССДМ та працівники Кам”янка-Бузького районного територіального центру соціального обслуговування, автобус надав відділ освіти райдержадміністрації.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: