k2FtbBdWr1

Учнівську молодь Львівщини запрошують до участі у Всеукраїнських таборах «Хорунжий»

1

Упродовж 4 червня – 1 липня у місті Ковелі Волинської області відбудуть чотири Всеукраїнських табори «Хорунжий». В межах заходу – базова військова та домедична підготовка, навчання з організації військово-патріотичних і національно-патріотичних заходів на місцях, історичні гутірки, заняття з самозарадності, сплави, вечірні ватри.

Також учасники освоять військові спеціальності: стрілецьку підготовку, тактико-медичну підготовку, розвідувальну підготовку, курс виживання та орієнтування на місцевості.

Метою заходу є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності й територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, що натомість сприятиме підвищенню престижу військової служби.

Орієнтовні дати проведення таборів:

– «Хорунжий І» – 4-10 червня;

– «Хорунжий ІІ» – 11-17 червня;

– «Хорунжий III» – 18-24 червня;

– «Хорунжий IV» – 25 червня – 1 липня.

Загалом у чотирьох таборах візьмуть участь 280 осіб із областей України та Києва, серед яких – представники військово-спортивних і військово-патріотичних клубів, військових ліцеїв віком від 14 до 18 років.

Витрати на проживання, харчування та проїзд в одну сторону здійснюються за рахунок організаторів.

Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у таборі, необхідно подати до 2 травня (охочі взяти участь у таборах «Хорунжий І», «Хорунжий ІІ») та до 15 травня (охочі взяти участь у таборах «Хорунжий ІІІ», «Хорунжий ІV») на електронну адресу: npvmms@msms.gov.ua.

Детальніше про захід можна дізнатися на Facebook-сторінці табору ««Хорунжий» – патріотичний освітній проект Мінмолодьспорту».

Контактна особа – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Ольга Коновалюк, конт. тел.:(044) 289-08-30.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відреставрують чотири пам’ятки культурної спадщини
IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум об’єднав експертів та інвесторів з усієї України
На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Бориса Возницького
Комісія визначила 6 об'єктів масового скупчення людей, в яких небезпечно перебувати
Представники української діаспори в Латвії презентують виставу «Украдене щастя»
"У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні є можливість забезпечення боксових палат з...