k2FtbBdWr1

Угорські компанії розглядають можливість реалізації проектів на Львівщині

1

У вівторок, 10 травня, голова Львівської облдержадміністрації  Олег Синютка  зустрівся із представниками угорської делегації, зокрема керівниками провідних компаній країни. Сторони обговорили можливість реконструкції системи очисних споруд на Львівщині та участі угорських фірм у реалізації будівельних проектів на території нашої області.

“Для нас дуже важливо на сьогодні підтримувати відносини із провідними фінансовими європейськими установами та компаніями, які володіють   відповідними технологіями, – наголосив Олег Синютка. – Оскільки ми прагнемо впроваджувати в Україні ті стандарти, які відповідають нормам ЄС”.

Зі свого боку генеральний директор директор угорської компанії AQUINNO Kft Доктор Цако Лайощ зазначив, що ЄС зацікавлений в інвестуванні на Львівщині, а влада Угорщини — у  розвитку фінансово-економічних відносин між країнами. “Ми бачимо хороші перспективи співпраці з вашою областю, зокрема у розвитку інфраструктури, будівництві доріг та мостів. Головне — знайти потрібні об’єкти для фінансування​”, – наголосив Цако Лайощ.

Відтак департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА надасть перелік об’єктів Львівщини, стосовно яких можна налагодити співпрацю.

Очільник Львівщини також гарантував європейським колегам у випадку співпраці відсутність корупції, безпеку та відкритість до співпраці.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В області вздовж доріг посадили 450 дерев
Львівських нацгвардійців нагородили за успішно виконані завданя у зоні АТО
Шановні платники податків!
Учасників АТО запрошують до участі у конкурсі на відшкодування відсотків за кредитами на власний біз...
Володимир Кирилич взяв участь у роботі ІІ пленарного засідання 16 сесії Кам’янка-Бузької районної ра...
Графік проведення зустрічей щодо регіонального розвитку населених пунктів району Кам’янка-Бузького р...