k2FtbBdWr1

Ухвалення в першому читанні Закону про нацбезпеку сприятиме ефективнішій взаємодії України з НАТО – Президент

1

Президент Петро Порошенко вітає ухвалення Верховною Радою в першому читанні законопроекту «Про національну безпеку України», адже він дає можливість більш ефективного співробітництва України й Альянсу у захисті територіальної цілісності та незалежності нашої держави.

Під час спілкування із персоналом Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Глава держави повідомив, що Верховна Рада ухвалила в першому читанні поданий ним проект Закону «Про національну безпеку».

«Щойно мені передзвонили і повідомили, що Парламент підтримав в першому читанні мій законопроект «Про національну безпеку України». Чому це так важливо? Бо цей законопроект відкриває двері для ефективної взаємодії з НАТО», – наголосив Президент і додав, що тепер НАТО з більшою ефективністю допомагатиме нам захищати українську землю.

Петро Порошенко також нагадав, що Україна відбудувала свою армію і створила умови для гідного забезпечення українських воїнів. Все це стало можливим завдяки підтримці як союзників нашої держави, так і її громадян, переконаний Глава держави.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська ОДА запрошує на відкритий захист програм і проектів інститутів громадянського суспільства
У Млинах вшанували автора Гімну України отця Михайла Вербицького
Це впровадження європейських принципів ведення бізнесу – Президент відкрив нові потужності заводу на...
Львівщина та Азербайджан налагоджують багатовекторну співпрацю
Виконання місцевих бюджетів Кам”янка-Бузького району
67% вакансій, які нині є на ринку праці, – робітничі