k2FtbBdWr1

Ухвалення в першому читанні Закону про нацбезпеку сприятиме ефективнішій взаємодії України з НАТО – Президент

1

Президент Петро Порошенко вітає ухвалення Верховною Радою в першому читанні законопроекту «Про національну безпеку України», адже він дає можливість більш ефективного співробітництва України й Альянсу у захисті територіальної цілісності та незалежності нашої держави.

Під час спілкування із персоналом Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Глава держави повідомив, що Верховна Рада ухвалила в першому читанні поданий ним проект Закону «Про національну безпеку».

«Щойно мені передзвонили і повідомили, що Парламент підтримав в першому читанні мій законопроект «Про національну безпеку України». Чому це так важливо? Бо цей законопроект відкриває двері для ефективної взаємодії з НАТО», – наголосив Президент і додав, що тепер НАТО з більшою ефективністю допомагатиме нам захищати українську землю.

Петро Порошенко також нагадав, що Україна відбудувала свою армію і створила умови для гідного забезпечення українських воїнів. Все це стало можливим завдяки підтримці як союзників нашої держави, так і її громадян, переконаний Глава держави.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Надали медико – консультативну допомогу
Майже 600 млн. грн. акцизного податку надійшло до бюджету від великих платників – виробників підакци...
Молодих істориків запрошують до конкурсу «Врятувати від забуття»
На Львівщині акцією “Велика українська хода” вшанували захисників України
Впродовж липня заходи неформальної освіти в області об’єднали понад 800 учасників
На реконструкцію приміщень ліцею імені Героїв Крут скерували більше мільйона гривень