k2FtbBdWr1

Україна-Ізраїль: у Львові за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні обговорили інновації та інвестиції

_1580828425_613x321.75906576521_3_0

4 лютого у Tech Startup School, презентували діяльність представництва Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономіки у м. Львів. Почесним гостем заходу став Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Пан Джоел Ліон.

Відтак, учасники заходу спілкувались у напрямку роботи представництва щодо налагодження стратегічної співпраці, україно-ізраїльського партнерства і активізації діяльності у Львові та області як в інноваційно та інвестиційно привабливому регіоні.

«Структура, яку ми сьогодні представляємо, є унікальним державним інструментом для інноваційного розвитку в Україні. Ми даємо можливість спільно з інвесторами реалізовувати в Україні інноваційні інвестиційні проекти, стимулювати та підтримувати стартапи, винаходи та ми є своєрідним містком між іноземним інвестором та українським бізнесом», – зазначив Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Мінекономіки Володимир Ставнюк.

Як наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, сьогодні Львів та область є привабливими регіоном для інвестицій, розвитку інновацій. Це, зокрема, зумовлено розвитком IT сектору, високою якістю освіти, галузей економіки.

«Тут важливою є робота офісу супроводу інвестора, де щороку збільшується кількість інвестиційних проектів, які перебувають на супроводі. Це і великі підприємства, які вже працюють на Львівщині, а також менші інвестиційні проекти у важливих напрямках економіки. Також важливим є те, що у Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року є акцент на інноваційність нових галузей, серед яких, зокрема, біоекономіка»,- розповів Василь Лозинський.

Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Пан Джоел Ліон поділився із присутніми досвідом Ізраїлю у напрямку розвитку інновацій. Зокрема, серед формуючих чинників він виокремив культурний аспект, особливості навчального процесу та інші.

Також сторони обговорили розвиток та особливості формування стартапів у обох державах, та сприятливі чинники для залучення інвесторів в Україну.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Підсумки ЗНО-2017: п’ятеро випускників на Львівщині отримали по 400 балів
Обсяг промислової продукції в області зріс на понад 5%
Львівщина - одна з кращих областей щодо придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батькі...
На Львівщині завершився освітній курс "Академія директорів"
Для соціальних працівників Львівщини закупили велосипеди
Відійшов у вічність голова Секретаріату Громадської ради при Львівській ОДА Богдан Ковальчук