k2FtbBdWr1

Україна на шляху євроатлантичної інтеграції

CAM00938

2 жовтня, в рамках Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України та з метою поглиблення знань учнів з історії європейської інтеграції та участі у ній України, у 9-Б класі Добротвірської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшла виховна година на тему «Я – громадянин України – європейської країни».

«Європейський вибір України, проголошений від здобуття незалежності у 1991 році, залишається стратегічним курсом нашої держави. Для України рух в Європу – це утвердження демократії та вільної ринкової економіки. Вимоги до потенційних членів ЄС багато в чому збігаються із завданнями, які необхідно вирішувати в нашій державі, і, насамперед, з тими, що стосуються розвитку демократичних процесів, якості життя людей та ін.», – розпочала виховну годину класний керівник Наталія Топольницька.

Під час дискусії учні визначали причини та основні тенденції європейської інтеграції, показували на карті країни-члени ЄС, вчилися застосовувати теоретичні знання для аналізу, узагальнення і оцінки подій та наслідків участі України в європейських інтеграційних процесах та працювати з усіма доступними джерелами знань, аргументовано, на основі історичних фактів обстоювали власні погляди, аналізували тенденційну інформацію.

Також дев’ятикласники дізналися яка ж місія НАТО з підтримки миру, головні кроки, що їх зробила Україна на шляху до ЄС та історію відносин Україна – ЄС.

Закінчуючи виховну годину Наталія Степанівна повідомила своїм учням: «Безперечно, це далеко не все, про що треба знати вам. Тому ми будемо продовжувати цю надзвичайно захоплюючу та потрібну інформаційну діяльність. Наступним кроком буде круглий стіл на тему: «Засідання Європейської Ради».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: