k2FtbBdWr1

Україна та Польща мають спільну позицію: акти вандалізму на Львівщині – сплановані провокації

1

Акти вандалізму, які трапилися впродовж вихідних у Підкамені, Гуті Пеняцькій та Львові, покликані зіпсувати дружні стосунки між українським та польським народами. На цьому наголосив сьогодні, 13 березня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час зустрічі з Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Вєславом Мазуром.

«Ми засуджуємо ці акти вандалізму і правоохоронні органи мають зробити все можливе для їх розслідування, – говорить очільник області. – На превеликий жаль, сьогодні можна говорити не тільки про ці акти вандалізму, а й про сплановані дії спецслужб агресора, спрямовані на ще більше розхитування ситуації».

Звертаючись до Вєслава Мазура, Олег Синютка підкреслив: «Ми дуже чітко стоїмо за те, що українці і поляки мають не просто жити дружно і разом, а ще маємо допомагати один одному і не піддаватися на такі провокації. Навпаки – хочемо демонструвати приклад того, що наші народи живуть і будуть жити дружно і разом».

Генеральний Консул Республіки Польща у Львові підтримав позицію української сторони. Крім того, голова Львівської ОДА повідомив, що правоохоронці додатково посилили охорону місць поховання поляків на Личаківському цвинтарі і тих місць, які є найбільш знаковими.

Варто зазначити, що з цього приводу у неділю, 12 березня, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін засудив акти вандалізму польських пам’яток у Львові та на Львівщині: «Засуджую чергові акти вандалізму на Львівщині щодо польських пам’ятників. Відомий почерк третьої сторони, якій ми спільно даємо рішучу відсіч», – акцентував міністр. Нагадаємо, у неділю, 12 березня, Львівська ОДА зробила заяву стосовно чергових провокацій спецслужб агресора.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові відбудеться традиційний турнір-фестиваль під гаслом- «Єдиноборства проти дитячої злочинност...
Розваги та ігри для дітей в День Незалежності
На Львівщині відзначать 20-ту річницю Конституції України
Кам'янеччина вшанувала пам'ять голови проводу ОУН Степана Бандери
Ви можете звести міцний місточок між Львівщиною і Словаччиною, - Олег Синютка – новопризначеному Ген...
Соціальна підтримка та нелегальне працевлаштування за кордоном