k2FtbBdWr1

Україна в центрі Любліна – молодь із Львівщини відвідала Польщу

1

Днями, члени ГО «Лабораторія ідей» взяли участь у Х ювілейному фестивалі «Україна в центрі Любліна». Також в межах відвідин Польщі молодь вшанувала пам’ять воїнів УНР та порушили актуальні питання на зустрічі в Генеральному консульстві України в Любліні.

Організатори фестивалю, Фундація духовної культури пограниччя за підтримки міста Любліна та під патронатом Посольства України в Польщі, представили Україну у трьох ракурсах – через сучасну українську музику, фото та кіно. Усі локації покликані популяризувати українську культуру за межами її державних кордонів.

В межах фестивалю українську музичну культуру представили популярні сучасні гурти «Один в каное» та «Tik Tu». Окрім того, відбулася презентація документального фільму «Люблін багатокультурний», авторами якого є волонтери «European Youth Portal», а також виставки фотографій – «Everyday Eastern Europe».

Також в рамках фестивалю відбувся конкурс серед дітей Люблінських шкіл і ліцеїв на знання фактів про Україну, квест для молоді й студентів, майстер-класи з народних танців, рукоділля та розпису.

Окрім відвідин фестивалю громадські активісти з ГО «Лабораторія ідей» вшанували пам’ять воїнів УНР, які поховані на православному кладовищі Любліна та жертв концтабору Майданек.

Також в межах поїздки відбулася зустріч в Генеральному консульстві України в Любліні під час якої учасники обговорили діяльність консульства, а також актуальні питання життя української громади в Любліні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: