k2FtbBdWr1

«Українська сім’я: виклики і завдання»

P80913-092233(1)

 

13 вересня 2018 року в Львівському університеті імені Івана Франка відбувся Львівський обласний форум сім’ї «Українська сім’я: виклики і завдання». Ініціатором та організатором Форуму є громадська організація «Платформа розвитку стосунків» за підтримки департаменту соціально захисту населення Львівської облдержадміністрації у співпраці з католицьким університетом, Комісією УГКЦ у справах родини, Львівською Архідієцезією Римо-Католицької церкви, представниками протестантських, мусульманських та європейських спільнот, міських та обласних громадських організацій.

Мета форуму – консолідація зусиль представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, зокрема молодіжних, церков та релігійних громад, закладів освіти та охорони здоров’я задля популяризації сімейних цінностей та впливу на формування державної сімейної політики.

Програма заходу передбачала розгляд актуальних в сучасному українському соціумі питань, зокрема сімейних цінностей, відповідального батьківства, інтеграції сімей переселенців в умовах військового конфлікту в Україні, формування психосексуальної культури молоді, роль держави у формуванні сім’ї, виклики гендерної ідеології, реалізації жіночого лідерства в контексті розвитку інституту сім’ї, природні репродуктивні технології в лікуванні подружньої неплідності тощо.

Релігійні, громадські діячі та представники влади Львівщини говорили про роль інституту сім’ї у сучасній Україні. Із доповідями виступили: професор кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ Марія Швед, доктор морального богослов’я, ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, керівник Школи біоетики УКУ Ігор Бойко, акушер-гінеколог, консультант із природних методів планування сім’ї Зорислава Городенчук, національний координатор Центру підтримки сім’ї Карітасу України Максим Бондаренко, кандидат психологічних наук, завідувач кафедри психології та педагогіки Київського інституту бізнесу та технологій Людмила Гридковець, доктор філософії, завідувач кафедри політичних наук Юрій Підлісний, юрист з питань сімейного права, володарка титулу «Місіс Відкритий Світ Україна 2018» Уляна Оксенюк.

У Форумі взяли участь науковці, освітяни, медики, просімейні активісти та волонтери, представники Львівської обласної на районних адміністрацій.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: