k2FtbBdWr1

Українське військо змусить агресора заплатити високу ціну у разі вторгнення на нашу землю – Президент

1

Президент України Петро Порошенко в прямому ефірі телеканалу «Інтер» зазначив, що і українські Збройні Сили, і українські народ змусять агресора заплатити значно вищу ціну, в разі намагання втроргнутися на нашу землю. Глава держави наголосив, що за останні п`ять років українське військо вийшло на якісно новий рівень підготовки та забезпечення.

«На жаль, останні п`ять років Україна живе в умовах, коли є постійна загроза повномасштабної агресії», – зазначив Петро Порошенко.

«Ми, безумовно, не могли уявити собі, що Росія почне незаконну анексію Криму в лютому-березні 2014 року, повномасштабний перетин кордону регулярними частинами збройних сил Російської Федерації в липні-серпні 2014 року. Атака на Військово-Морські Сили України у нейтральних водах Чорного моря біля входу в Керченську протоку. Ми, безумовно, не могли уявити, що нові і нові «червоні лінії» Росія буде перетинати», – зауважив він.

Водночас Президент сказав: «Для цього ми і будували ці п`ять років армію. Для цього ми створили добре озброєну, добре навчену, добре вмотивовану, добре одягнуту, добре нагодовану, але в першу чергу – одну з найбільш ефективних армій на континенті».

«На сьогоднішній день, якщо агресор перейде до широкомасштабної агресії суходолом – ціна, яку агресор заплатить за ці безвідповідальні, авантюристичні дії значно зросте. Це буде і міць українських Збройних Сил. Це буде і ставлення українського народу», – наголосив Глава держави.

За словами Петра Порошенка, розгорнуті батальйони сил територіальної оборони, якими зараз буде опікуватись заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос, колишній перший заступник керівника Сил спеціальних операцій. «І робота сил сектору оборони і безпеки, не лише Збройних Сил, підготує дуже багато сюрпризів для агресора у випадку таких авантюрних і безвідповідальних дій», – також зазначив він.

Президент також підкреслив, що вже зараз за кожну провокацію противник на лінії фронту платить вдвічі вищу ціну.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові відбудеться святкове дійство «Свою Україну любіть»
На Львівщині відбудеться II Форум національно-культурних товариств «Разом у Незалежній Україні»
Програма СОSME: На Львівщині навчають нових технологій ведення бізнесу
Томос про автокефалію Української Православної Церкви зміцнить незалежність України – Президент
Лідери України та ЄС закликали звільнити українських політв’язнів у РФ та в окупованому Криму: Шанс ...
122 млн гривень – на розвиток Нової української школи