k2FtbBdWr1

Українські держслужбовці зможуть пройти навчання у Латвії

ramdisk_crop_111294841_RQxnD1

З 12 до 14 листопада 2014 року  у Ризькій вищій юридичній школі відбуватиметься особливий навчальний курс “Підвищення прозорості та якості державного управління: досвід Латвії для України”. Цей курс призначений для державних службовців, які відповідають за питання боротьби з корупцією, і для представників неурядового сектора, що залучені до моніторингу ситуації цієї галузі.

Про це повідомила Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе під час зустрічі із т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрієм Турянським.

Юрій Турянський зазначив, що Львівщині цікавий досвід Латвії у проведенні реформ.  “Львівська ОДА вже активно працює у цьому питанні з командою колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Такої ж співпраці ми прагнемо із латвійськими колегами”, – сказав очільник Львівщини.

Аргіта Даудзе повідомила, що Уряд Латвії розробляє також програму для доступного навчання українських студентів та обмін досвідом між викладачами обидвох країн.

На зустрічі Юрій Турянський висловив вдячність Латвії за підтримку та допомогу під час Революції гідності та теперішньої війни з Росією. За його словами, нещодавно після тривалого лікування та реабілітації у Латвії, додому повернувся поранений український військовий. Це вже дев’ятий пацієнт, який отримав медичну допомогу у цій балтійській країні.

Також міністр охорони здоров’я Латвії Ренарс Путниниш запропонував направити в Україну латвійських лікарів для допомоги нашим медикам та запозичення досвіду українських хірургів, які працюють зі складними пораненнями в екстремальних умовах.

“Такі вияви підтримки вселяють віру і надію в те, що ми переможемо, – продовжив Юрій Турянський. – Український народ бореться сьогодні не лише за демократичну Україну, але й вільну Європу. Ваша підтримка є для нас дуже важливою”.

Метою візиту Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні є проведення зустрічей з керівництвом області та м.Львова.  Під час візиту Аргіту Даудзе супроводжує група латвійських журналістів, які мають на меті зняти фільм про Україну, з подальшою його презентацією весною у Брюсселі. Також програмою візиту передбачено проведення зустрічей з сім’єю  переселенців зі східної України, які тимчасово проживають на Львівщині та з сім’єю загиблого у зоні АТО.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: