k2FtbBdWr1

Університети Львівщини співпрацюватимуть з Університетом в Брно: підсумки зустрічі

1

Сьогодні, 11 жовтня, делегація Львівської області на чолі із очільником Львівської ОДА Олегом Синюткою під час робочого візиту в місті Брно Південно-Моравського краю Чеської Республіки відвідали університет імені Масарика.

Вищий навчальний заклад співпрацює із львівськими університетами, а також за словами проректора, має намір налагоджувати співпрацю із іншими навчальними закладами Львівщини.

В університеті Масарика студенти навчаються на українському відділенні, яке відкрито з 1993 року. На бакалавраті і магістратурі Університету вивчають українську мову. Загалом в інституті славіністики діють 17 спеціалізацій з вивчення мов.

Сторони наголосили, що в Університеті Масарика і надалі вивчатимуть українську на високому рівні, адже зв’язки між країнами розвиваються, а відтак розшириться і сфера застосування.

Під час візиту сторони підтримали пропозицію про налагодження співпраці між кафедрами Франкового університету у Львові та університету Масарика в Брно. Раніше уже відбувались програми обміну між цими навчальними закладами. Загалом університет у Брно має 4 угоди з університетами України.

Окрім того, голова Львівської ОДА Олег Синютка передав університету 70 україномовних книг.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У бою під Ямполем загинуло семеро військових 24 бригади, яка дислокується в Яворові
На Львівщині гандбольна «Галичанка» стартує в новому чемпіонаті Суперліги
Молодь Львівщини зустрілась із полярником Ігорем Диким
За тиждень з обласного бюджету профінансували майже 60 млн гривень
На Львівщині упродовж червня завершили ремонт на 26-ти ділянках доріг
Львівський бронетанковий завод модернізував найбільшу за часи незалежності України партію пожежних т...