k2FtbBdWr1

Управління соціального захисту населення оголосило добір на зайняття посади державної служби категорії «В»

наказ

           ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ начальника управління соціального
захисту населення Кам’янка- Бузької райдержадміністрації
20.05.2020 _ №3/02-4

 

 

 

УМОВИ оголошення добору на зайняття посади державної служби категорії «В» –  головного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації

 

Загальні умови
Посадові обов’язки Постійний контроль за правильністю призначення та виплати всіх видів допомог та субсидій.

Організація та перевірка якості та своєчасності виконання роботи спеціалістів по призначенню всіх видів державних соціальних допомог,  компенсаційних виплат та субсидій.

Прийняття  рішень, щодо розв’язання спірних питань між спеціалістами та відвідувачами.

Проведення  навчання спеціалістів і відповідальність за систематичне підвищення кваліфікації спеціалістів по виплаті з питань державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та субсидій.

Надання необхідної методичної допомоги співпрацівникам у вирішенні питань щодо призначення всіх видів допомог

Забезпечення подання щомісячної/квартальної/річної  звітної інформації в райдержадміністрацію, райфінуправління, департамент соціального захисту населення.

Забезпечення конфіденційності  ведення  справ  та інформації, що використовується для призначення державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та субсидій.

Виконання  посадових обов’язків начальника відділу грошових виплат та компенсацій на час його відсутності

Умови оплати праці Посадовий оклад складає  5300 грн., надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці державних органів» (із змінами), інші надбавки, доплати та премії – відповідно до законодавства.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання Особа, яка бажає взяти участь у доборі з призначення на вакантну посаду, подає таку інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби:

1) заяву із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290;

2) резюме за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

 Строк подання документів: 4 календарних дні з дня оприлюднення інформації про проведення добору на Єдиному порталі вакансій державної служби.

Останній день прийому документів – 23 травня 2020  року.

Додаткові (необов’язкові) документи Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Гренюх Марія Василівна

тел. (03734) 2 45 53

Email: upszn2525@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта Вища, не нижче ступеня бакалавра.
2. Досвід роботи Не потребує.
3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою
Професійні знання
Вимога Компоненти вимоги
1 Знання законодавства Знання:

– Конституції України;

– Закон України «Про державну службу»;

– Закон України «Про запобігання корупції»;

2 Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) -Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 року.
3 Уміння працювати з комп’ютером Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

 

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг у вигляді субсидії
Відділом праці та соціально-трудових відносин за період з 21.01. 2016 року по 28.01.2016 року
Інформаційні матеріали щодо пенсійної реформи
21 грудня 2018 року відбудеться семінар-навчання на тему "Перевірка Держпраці: ризики отримання...
Домашнє насильство: що робити і куди скаржитись?
Змаганя з легкоатлетичного кросу та скандинавської ходьби у рамках проведення всеукраїнсього патріот...