k2FtbBdWr1

Управління соціального захисту населення повідомляє про результати конкурсу на заміщення посади

Управління соціального захисту населення повідомляє про результати конкурсу на заміщення посади начальника відділу у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації.

Переможцем конкурсу на заміщення посади начальника відділу у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації визначено Гавришко Наталію Богданівну – провідного спеціаліста відділу у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці. Загальна кількість балів, набрана Гавришко Наталією Богданівною – 32.

Другого, за результатами конкурсу кандидата на заміщення посади начальника відділу у справах захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці не визначено.

Оголошення про проведення конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті Нацдержслужби 06.09.2017 №41434


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: