k2FtbBdWr1

Урочиста Академія з нагоди Дня захисника України та 75 річчя УПА

DSC07872

13 жовтня у районному Народному домі відбулася урочиста Академія з нагоди Дня захисника України та 75 річчя УПА. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда, міський голова Олег Омелян, захисники України, громадськість Кам’янеччини.

Сьогоднішнє свято – це свято легендарної УПА, українського козацтва, це свято наших героїв АТО, які пишуть героїчні сторінки сучасної української держави, це свято усіх тих хто захищає Україну.

З вітальним словом виступив голова районної ради Тарас Келеберда.

Присутні вшанували хвилиною мовчання новітніх героїв Кам’янеччини, а відтак, усіх героїв, які поклали своє життя на вівтар України. Від влади та громадськості були покладені корзини квітів до могил УПА, Січових Стрільців, Новітніх Героїв, барельєфа Роману Шухевичу та до пам’ятника Степану Бандері.

За особисту мужність, героїзм, самовідданість та патріотизм проявлений у боротьбі за вільну, незалежну та суверенну Україну та з нагоди 75-річчя створення Української повстанської армії та Дня захисника України Подяками райдержадміністрації, районної ради та ГО захисту прав та інтересів воїнів АТО були нагородженні ветерани Української повстанської армії, учасники антитериростичної операції, військовослужбовці, капелани.

Для присутніх у залі підготували концертну програму творчі колективи Кам’янецького краю.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: