k2FtbBdWr1

Урочисте відкриття школи

11745582_874455155962957_141301749259970451_n

21 липня 2015 року відбулось урочисте відкриття оновленої школи в с. Банюнин Кам’янка-Бузького району Львівської області.

На відкритті були присутні перший заступник голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Роман Ткачишин, голова Кам’янка-Бузької районної ради Василь Ковтало , керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, голова Банюнинської сільської ради Василь Тимчишин, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Наталія Мудрик, перший заступник голови обласної ради Валерій П’ятак, депутати обласної та районної рад, а також представники УФСІ –   Віктор  Мірошниченко, Сергій  Шигірт,  Ігор  Гуревич а також консультанти району Галина Філімонова та Олександр  Саїк.

В рамках мікропроекту було зроблено заміну зовнішніх вікон та дверей на енергоефективні, оновлено приміщення котельні, замінено котли на конденсаційні енергоефективні, утеплено фасад школи, зроблено заміну системи опалення, замінено внутрішні двері, встановлено пандус, зроблена відмостка по периметру школи.

Всі учасники свята подякували один одному за виконану роботу та за досягнення спільної мети.  Роман Ткачишин та Василь Ковтало вручили подяки всім особам, які долучилися до впровадження проекту в життя та привітали громаду села та виконавців із успішним завершенням робіт.

 

Довідка

 

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій (Постанова Кабінету Міністрів України від 28.04.2000 №740).

Аналогічні фонди працюють у багатьох країнах світу. Перший фонд соціальних інвестицій був створений на початку 80-х років 20 ст. у Болівії. Сьогодні такі фонди успішно працюють у більш ніж 60 країнах світу.

Ідея заснування фонду соціальних інвестицій в Україні виникла ще в 1998 році. Фахівці Мінпраці, Мінекономіки, Мін’юсту, Кабміну, Адміністрації Президента України, Верховної Ради України спільно з експертами Світового банку розробили концепцію діяльності УФСІ.

Тоді було вирішено, що пріоритетом фонду має стати сприяння вирішенню пріоритетних соціальних проблем громад і вразливих груп населення, підтримка місцевих ініціатив з метою пом’якшення бідності і запобігання соціальної ізоляції.

Діяльність фонду розпочалась у 2000 році з реалізації пілотної фази спільного Проекту Уряду України і Світового Банку “Фонд соціальних інвестицій”, який став першим маcштабним проектом у сфері соціальних послуг України. Цей проект успішно завершився у 2008 році.

Загалом на рахунку УФСІ наразі 8 масштабних проектів, у рамках яких по всій території України реалізовано понад 1000 мікропроектів на рівні місцевих громад. Ці мікропроекти спрямовані на відновлення або покращення базових соціальних послуг, на створення інноваційних соціальних послуг для вразливих груп населення. Крім того, проведено велику кількість навчальних і консультаційних заходів, конференцій та семінарів, спрямованих на розвиток потенціалу місцевих громад та представників органів влади.

Згідно Постанови Кабміну від 28.04.2000 №740 діяльність УФСІ може фінансуватися за рахунок коштів донорів, благодійних внесків та інших джерел, не заборонених законодавством України.

Донорами УФСІ у різні роки був Світовий банк, Європейський Союз, Уряд Німеччини (KfW), Уряд Великої Британії (DFID), Уряд Швеції (Sida), Уряд Японії (JSDF), Фонд імені Чарльза Стюарта Мотта, Канадське агентство міжнародного розвитку, Міжнародний фонд «Відродження», Програма розвитку ООН.

У вересні 2014 року Фонд отримав міжнародний сертифікат відповідності вимогам стандарту у сфері управління якістю (ISO 90001).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Володимир Харчук розповів представникам спостережної місії ОБСЄ про стан підготовки до виборів Прези...
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій відзначає 230-річчя свого...
Арсеній Яценюк: Перед самітом Великої сімки Росія вкотре порушила Мінські домовленості
На розвиток агропромисловості цьогоріч планують залучити близько 11 мільйонів гривень
Голова облдержадміністрації зустрівся із родинами загиблих бійців АТО
Проведено нараду щодо функціонування установ району в умовах утворення об’єднаної територіальної гро...