k2FtbBdWr1

Урочистою ходою центром Львова завершився Всеукраїнський військово-патріотичний вишкіл «Джура – Прикордонник»

1

Сьогодні, 18 серпня, урочистою ходою колон майже п’яти сотень учасників відбулось офіційне закриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018».

Колона пройшла вулицями Львова за маршрутом: пам’ятник Андрею Шептицькому – пам’ятника Степану Бандері.

«Впродовж останнього тижня на Львівщині згуртувалася молодь зі всієї України. Молодь, яка відстоює національні принципи, яка знає свої цінності. Саме ви – горді сини і доньки всієї України, зібрались, згуртувались і показуєте, який ми єдиний незламний народ, готовий боронити свою державу у будь-який момент», – зазначив у вітальному слові перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Метою вишколу є підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Прикордонник» спрямований на підготовку інструкторів-вихователів із різних областей з прикордонних районів України з метою організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник».

Відтак, 450 учасників табору з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами, пройшли практичну підготовку до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювали військові навики,  в тому числі поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

Організатори вишколу: Міністерство молоді та спорту України, Державна прикордонна служба України, Львівська обласна державна адміністрація.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: