k2FtbBdWr1

Уряд підтримав створення у Карпатах національного природного парку «Бойківщина»

kraevyd_borynya_1550762576_613x459.75_3_0

20 лютого Кабінет Міністрів України прийняв рішення про створення у Турківському районі Львівської області національного природного парку «Бойківщина».

До НПП «Бойківщина» увійдуть землі ДП «Боринське лісове господарство», ДП «Турківське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мислисвського господарства  та Турківського ДЛГП «Галсільліс»,  загальною площею 12240 га.

Зазначимо, що у 2018 році Боринський та Турківський держлісгоспи запропонували до проектованого парку включити землі державного лісового фонду загальною площею 7,9 тис га, зокрема з вилученням – 6,3 тис га, без вилучення – 1,6 тис га, за умови функціонування НПП «Бойківщина» в структурі Державного агентства лісових ресурсів України.

Так, у Проекті Указу Президента України «Про створення національного природного парку «Бойківщина» передбачено підтримати пропозицію Кабінету Міністрів України щодо функціонування національного природного парку «Бойківщина» у сфері Державного агентства лісових ресурсів України.

Національний природний парк «Бойківщина»  створюється з метою збереження ландшафтного різноманіття Українських Карпат, інших природних комплексів і об’єктів, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення. На території проектованого парку є низка пам’яток історії та архітектури, які можуть стати базовими осередками розвитку туристичного та рекреаційного використання.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Спеціалізована виставка «Деревообробка 2017» представить 450 брендів з 25 країн світу
Яворівському національному природному парку виповнюється 19 років
Питання - відповіді щодо ймовірного підняття пенсій
Непрацюючим нагадують про права та обов’язки перебування на обліку у центрі зайнятості
Львівська обласна клінічна лікарня отримала сучасний реанімобіль для немовлят
У День Захисника України у центрі Львова просто неба організували перегляд «Кіборгів»