k2FtbBdWr1

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

_1585139036_535x281_3_0_nw

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

Також Денис Шмигаль зазначив, що Уряд в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції діє за визначеним планом. Крім того, працює в даному питанні з міжнародними партнерами. Вчора був проведений перший телеміст з китайськими лікарями, які поділилися своїм досвідом. Також разом з Офісом Президента йде робота для збільшення поставок тестів в Україну.

Заступника Міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря призначено керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент: Професія військового лікаря - одна з найважливіших для безпеки держави і особливо під час...
Запрошуємо взяти участь у Форумі молодих політиків
Представників IT- компаній, машинобудування та металообробки Львівщини запрошують до участі в бізнес...
Актуальні питання агропромислової політики порушили на комісії з питань розвитку сільських територій
Передноворічний бум вакансій: яку роботу пропонують мешканцям Львівщини?
На Львівщині із робочим візитом перебуває Міністр освіти і науки України Ганна Новосад