k2FtbBdWr1

Усі пацієнти із підозрою на коронавірус повернулись з-за кордону

_1584445613_613x321.79892229155_3_0

Станом на сьогодні у Львівській інфекційній лікарні шпиталізовано 14 пацієнтів із підозрою на коронавірус. Усі пацієнти різного віку, усі повернулися з-за кордону і в усіх присутнє респіраторне захворювання середньої або легкої форми.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.

«Тести пацієнтів відправлені на Київ для детального аналізу. Щодоби медики отримують від 12 до 20 звернень із підозрою на коронавірус. При відсутності епідеміологічного анамнезу, тобто повернення з-за кордону, і при легкому стану, пацієнтів відпускають під спостереження сімейного лікаря. Окрім того, всі бригади екстреної медичної допомоги з кінця цього тижня будуть переведені в режим транспортування пацієнтів із підозрою на коронавірус. Їх також  забезпечать засобами захисту», – наголосив Андрій Васько.

За його словами, всіх пацієнтів із епідеміологічного вогнища і з наявним респіраторним захворюванням, навіть в легкій формі, госпіталізовують в інфекційну лікарню. Інфекційна лікарня може залучити до 400 працівників медичного персоналу для надання допомоги пацієнтам із коронавірусом.

«Лікарню уже звільнили від пацієнтів з іншими патологіями та підготували до боротьби із коронавірусом. Лікарня буде приймально-сортувальним пунктом, там визначатимуть маршрут пацієнта після огляду інфекціоністом та проведення аналізу. Лікарня може прийняти 410 пацієнтів, з них 10 на штучну вентиляцію легень. Проводимо також завершальні підготовчі роботи в інших медичних заклади», – акцентував керівник департаменту.

Також триває процедура закупівлі апаратів ШВЛ, кисневих масок та інших засобів для проведення оксигенації пацієнтів і надання реанімаційної допомоги.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині рекомендували призупинити опалювальний сезон
Львівщина - серед лідерів у будівництві доріг
"Ефективна співпраця з Німеччиною: секрети успіху": охочих запрошують до участі у бізнес-м...
Відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи щодо розв'язання проблем незавершеного будівни...
У Львівській області планують оновити 135 народних домів
23 грудня – аукціон з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами