k2FtbBdWr1

Усіх зацікавлених запрошують на Виставку Новітньої Енергетики

_1600949708_612x321_3_0_nw

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження запрошує на 12-ий об’єднаний Форум та Виставку Новітньої Енергетики SEF&CISOLAR 2020, які відбудуться 20-22 жовтня одночасно офлайн у Києві та онлайн.

SEF 2020 KYIV & CISOLAR 2020 – це головні галузеві міжнародні виставки та бізнес-спільноти, що займаються стійкою енергетикою та зокрема сонячною енергетикою. Будучи діловими майданчиками для тисяч підприємців галузі, вони активно змінюють енергетичний ландшафт Центральної та Східної Європи.

Для здоров’я та безпеки відвідувачів, клієнтів та колег, а також відповідно до місцевого законодавства та чинних вказівок органів охорони здоров’я, будуть передбачені додаткові заходи безпеки, такі як перевірка температури, маски для відвідувачів, санітарні засоби та регульований доступ до виставкових зон, що запобігає натовпу та відповідає встановленим нормам щодо кількості присутніх в приміщенні.

Разом з тим, SEF & CISOLAR  2020 використовує одне з найдосконаліших програмних забезпечень для виставок та конференцій та пропонує своїм клієнтам, делегатам та відвідувачам низку новітніх методів комунікацій через діджитал-платформу. Відтепер ви можете відвідати стенди онлайн, зустрічатись в форматі відео-конференції з представникими стенду та іншими учасниками форуму в один клік та отримати інформацію та відповіді на власні питання від топ-спікерів  миттєво в умовах свого офісу чи дому.

Головні теми форуму SEF&CISOLAR 2020:

20 ЖОВТНЯ –  OFFLINE + ONLINE

СТВОРЮЮЧИ МАЙБУТНЄ ДЛЯ ГАЛУЗІ ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА СХІДНОЇ ЄВРОПИ В ЧАСИ COVID-19

21 ЖОВТНЯ –  ONLINE

ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО БІЗНЕСУ: ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КОМПАНІЙ ТА КЛІЄНТІВ

22 ЖОВТНЯ –  ONLINE

СТРАТЕГІЯ БІЗНЕСУ В СФЕРІ ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ. ГАЛУЗЬ В 2021 РОЦІ

Виставка та Форум SEF&CISOLAR 2020 відбуватиметься у Києві (Виставковий центр М82) та одночасно на новітній діджитал платформі. Завдяки співпраці з лідером постачальником новітнього софту, можливо одночасно брати участь в офлайн заході та отримувати контакти, призначати та проводити відео-зустрічі з іншими учасниками онлайн, ознайомлюватись з новинками та сервісами, які експоненти представляють на виставці. Онлайн-платформа інтуїтивно-зрозуміла в користуванні, проста та здатна підвищити ефективність виставкових комунікацій та переговорів до нових висот.

Встигніть зареєструватись до 10 жовтня на найкращих умовах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Мостиськах відбудеться бібліотечний фестиваль «Читай-фест»
Львівська ОДА сприяє залученню італійських інвестицій у регіон
Мешканці геріатричного пансіонату відвідали виставу "Різдвяна ніч"
На Яворівщині відбудеться Міжнародний фестиваль української пісні «Молода Галичина»
Львівщина очікує на різдвяний період понад третину мільйона туристів
На Львівщині відкриють новозбудований дитячий будинок сімейного типу: триває пошук батьків-виховател...