k2FtbBdWr1

УСПІШНЕ «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ»: ПІСЛЯ «БІЛОГО КОМІРЦЯ» – МЕХАНІЧНА ОБРОБКА МЕТАЛУ

КІТ 1

Існує багато мотивуючих історій про те, як люди звільняються з нудних офісів, позбавляються жорсткого графіка, стають вільними та втілюють свою мрію.

У одних період безробіття викликає стрес, хтось шаленіє в гонитві за новим місцем роботи, дехто витрачає час на пошуки власного «я», інші «зависають» на переглядах фільмів, виконані буденних справ, які засмоктують. Але це не про нашого героя.
У грудні Володимир звільнився з роботи. Причин було багато: обов’язки, що раніше тішили, стали обтяжливими, не цікавими, однак слід було рухатися далі. Попереду – невизначеність, низка складних обставин: зниження доходу, невдоволеність собою, невпевненість у завтрашньому дні.

Однак у спеціаліста державної служби із десятилітнім досвідом роботи виникла свіжа ідея – започаткувати власну справу. У центрі зайнятості йому запропонували пройти навчання за програмою «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації». Під час вишколу склав бізнес-план, який успішно захистив, опісля отримав одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування бізнесу. А вид діяльності обрав доволі незвичний – механічну обробку металевих виробів.

Сьогодні п. Володимир успішно займається улюбленою справою, навіть уже створив два нових робочих місця – для водія та бляхаря. Каже, що в бізнесі є свої труднощі: знайти ринок збуту продукції, домовитися про закупівлю сировини, мати достатньо фінансових ресурсів. На його думку, розширення пропозицій з прийнятними умовами кредитування представників малого бізнесу є життєво важливим фактором для створення нових робочих місць, підтримки підприємництва та зростання економіки краю в цілому.
Вікторія Сав’як,
заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування Кам’янка-Бузька районна філія Львівського обласного центру зайнятості

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: