k2FtbBdWr1

УСПІШНЕ «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ»: ПІСЛЯ «БІЛОГО КОМІРЦЯ» – МЕХАНІЧНА ОБРОБКА МЕТАЛУ

КІТ 1

Існує багато мотивуючих історій про те, як люди звільняються з нудних офісів, позбавляються жорсткого графіка, стають вільними та втілюють свою мрію.

У одних період безробіття викликає стрес, хтось шаленіє в гонитві за новим місцем роботи, дехто витрачає час на пошуки власного «я», інші «зависають» на переглядах фільмів, виконані буденних справ, які засмоктують. Але це не про нашого героя.
У грудні Володимир звільнився з роботи. Причин було багато: обов’язки, що раніше тішили, стали обтяжливими, не цікавими, однак слід було рухатися далі. Попереду – невизначеність, низка складних обставин: зниження доходу, невдоволеність собою, невпевненість у завтрашньому дні.

Однак у спеціаліста державної служби із десятилітнім досвідом роботи виникла свіжа ідея – започаткувати власну справу. У центрі зайнятості йому запропонували пройти навчання за програмою «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації». Під час вишколу склав бізнес-план, який успішно захистив, опісля отримав одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування бізнесу. А вид діяльності обрав доволі незвичний – механічну обробку металевих виробів.

Сьогодні п. Володимир успішно займається улюбленою справою, навіть уже створив два нових робочих місця – для водія та бляхаря. Каже, що в бізнесі є свої труднощі: знайти ринок збуту продукції, домовитися про закупівлю сировини, мати достатньо фінансових ресурсів. На його думку, розширення пропозицій з прийнятними умовами кредитування представників малого бізнесу є життєво важливим фактором для створення нових робочих місць, підтримки підприємництва та зростання економіки краю в цілому.
Вікторія Сав’як,
заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування Кам’янка-Бузька районна філія Львівського обласного центру зайнятості

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Кризова ситуація в нашій державі негативно вплинула на діяльність підприємств, установ, організацій ...
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Ва...
Щоби чисте довкілля веселило око
Записатися на прийом до спеціалістів центрів зайнятості можна дистанційно
21 грудня відзначаємо 28 річницю створення Державної служби зайнятості
НА ШВЕЙНОМУ ВИРОБНИЦТВІ ЗНАЙДЕТЬСЯ РОБОТА ЯК ДЛЯ ДІВЧАТ, ТАК І ДЛЯ ХЛОПЦІВ