k2FtbBdWr1

УСЗН шукає кадри

Управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної  адміністрації оголошує конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільговиків на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста  відділу персоніфікованого обліку пільговиків управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації

 

Загальні умови
Посадові обов’язки 1.                 Електронний обмін даними, щодо надання пільг, між підприємствами – надавачами послуг та УСЗН.

2.                 Здійснення автоматизованої звірки з організаціями – надавачами послуг.

3.                 Звірка в електронному вигляді списків померлих між РАГС та УСЗН.

4.                 Забезпечує:

–         впровадження в роботу нових програмних розробок та комплексних задач;

–         супровід програмних засобів;

–         правильну експлуатацію програм;

–         проводить аналіз роботи програмних засобів;

–         проводить навчання спеціалістів по роботі на нових та змінених програмах;

–         забезпечує безперебійне функціонування системи ЄДАРП.

5.                 Відповідно до Закону України від 25.12.2015 №922-VII „Про публічні закупівлі” несе відповідальність за проведення електронних закупівель.

6.                 Видача довідки про перебування (не перебування) пільговика на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

7.                 Визначає право на пільгу окремих категорій пільговиків, відповідно до ПКМУ №389 від 04.06.2015р. з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги.

8.                 Видача довідки для отримання інших видів пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування тощо).

9.                 Закриття електронної картки та справи пільговика у зв’язку зі смертю або переїздом в інше місто.

10.            Здійснює контроль за оформленням документів спеціалістами, які надходять у відділ.

11.            Приймання списків пільговиків від організацій, що надають житлово-комунальні послуги населенню.

12.            Перевірка списків пільговиків надісланих від організацій, що надають комунальні послуги населенню за допомогою комп’ютерної бази даних пенсійного фонду з метою виявлення осіб, які вибули з різних причин та наявності пільг.

13.            Використання в повному обсязі права на отримання відомостей від підприємств та організацій, що надають послуги і максимального забезпечення збирання інформації без особистої участі пільговиків.

14.            Щомісячна інвентаризація справ пільговиків. Робота з архівом.

15.            Прийом заяв від осіб, які переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

16.            Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

17.            Занесення відомостей про внутрішньо переміщену особу в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб.

18.            Супровід та наповнення Єдиного реєстру учасників АТО.

Умови оплати праці посадовий оклад – 4100,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Призначення строкове – на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання відповідно до статті 25 Закону України від 10.12.2015 №889-VІІІ «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Строк подання документів – 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу (до 18.00 год. 08.05.2018)

Місце, час та дата початку проведення конкурсу Управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації, м.Кам’янка-Бузька, вул.Павлова 2, каб.4, 14 год. 00 хв., 16.05.2017
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Харко Вікторія Олексіївна,

·                            тел. (03254)5-13-55, e-mail: k

·                            kam-buz.uper@i.ua

·                            buz.uper@i.ua

 

Кваліфікаційні вимоги
 
1 Освіта вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
2 Досвід роботи без вимог до досвіду роботи
3 Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності

 

Вимоги Компоненти вимоги
1.Якісне виконання поставлених завдань вміння працювати з інформацією;

вміння вирішувати комплексні завдання;

2. Командна робота та взаємодія вміння працювати в команді;
3. Сприйняття змін здатність приймати зміни та змінюватись
4.Технічні вміння:

 

вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, офісну техніку
5.Особистісні компетенції відповідальність

вміння працювати в стресових ситуаціях

 

Професійні знання

Вимоги Компоненти вимоги

 

1.Знання законодавства Знання: Конституції України; законів України «Про державну службу»; «Про запобігання корупції», «Про Кабінет Міністрів України», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про адміністративні послуги», «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Конвенції про права осіб з інвалідністю, Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України

 

2.Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», «Постанова Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 р.№ 117  «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

 

 

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: