k2FtbBdWr1

У Старому Добротворі відкрито новий дитсадок

IMG_20190325_145337 - Копія

25 березня у селі Старий Добротвір відбулося урочисте відкриття дошкільного дитячого закладу. В урочистості взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський, начальник департаменту освіти Любомира Мандзій, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, заступник голови районної ради Наталія Мудрик, сільський голова Олег Прокопейко, громадськість, духовенство.

Вітаю вас від імені голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, від себе особисто з нагоди урочистості, оскільки будете мати ще один новий садочок. Чому я говорю ще один? В області за останні роки відкрито 23 садочки, а вже тільки цього року – п’ятий дошкільний заклад. Ми зробили все для того, щоб діти мали можливість навчатися. Крім того відкрито 14 шкіл, які починали будуватися ще, напевно, в попередньому столітті. Так, це ми разом з вами зробили. Про дорогу ви також знаєте, Львів-Луцьк, через Кам’янка-Бузьку, Рава-Руська – Гайок, що веде на Добротвір. Чому ми це зробили? Бо ми господарі і знаємо, що робити. І місцева влада, і влада району та області, разом представницька і виконавча гілки влади спільно будуємо, робимо конкретні справи. І не чекаємо, що до нас хтось прийде і зробить замість нас, це ми маємо робити. Ми маємо бути прикладом для кожного, тому, що саме такими конкретними об’єктами будується наша держава – школами, садочками, дитячими майданчиками, спортивними закладами, дорогами… Саме так ми показуємо, як будуємо нашу Україну, водночас боронячи її і країни Європейського Союзу від російського агресора”.

Володимир Кирилич сказав: «Сьогодні ми відкриваємо новозбудований садочок. Ми внесли вагомий вклад у будівництво, створення нашого майбутнього. Тому, що діти – наше майбутнє. І, знаєте, що було основним на цьому шляху? Основним, на мій погляд, була віра. Ми “жили” на цьому садочку останні півроку. Ми приходили і просили підрядника, просили працівників, будь ласка, давайте працюємо, кошти будуть. Так само, спілкуючись з працівниками обласної державної адміністрації і нам казали, кошти будуть. І ми вірили один одному, вірили у справу, яку ми робимо”.

-Шановні друзі, сьогодні на східних теренах нашої держави, наші друзі, брати, сестри, знайомі, ризикуючи життям, захищають нашу з вами свободу, захищають нашу державність. Коли вони повертаються сюди, вони хочуть побачити, а що змінилося? Вони так і задають питання: «Ми приходимо після важких, виснажливих військових наших буднів, що змінилося?”. Ми повинні працювати таким чином, щоб наші захисники щоразу бачили наш поступ вперед, – наголосив керівник району.

Він подякував усім, хто доклав зусиль, не шкодував сил, часу, здоров’я для того, щоб діточки сьогодні мали можливість отримати такий прекрасний садочок: “Я також звертаюся до всіх вас, прошу вас вірте в те, що ми на правильному шляху, Україна неодмінно досягне успіху”.

Учасники свята з радістю і хвилюванням переступили поріг нового закладу та побували в гостинних стінах закладу, де кожен міг помилуватися затишними кімнатами дитсадка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: