k2FtbBdWr1

Увагу громадськості до туберкульозу привернуть флешмобом

1

У п`ятницю, 23 березня, у парку “На валах” навпроти Львівської облдержадміністрації представники Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» організують акцію, приурочену Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

Під час акції відбудеться флеш-моб “Квітни, не хворій” #ЗупинимоТуберкульоз, який передбачає вручення лідерами ТБ-спільнот букетів білих ромашок (символу чистих легень) посадовцями у сфері охорони здоров”я Львівської області, а також публічна дискусія “Міфи та факти про туберкульоз”, поширення інформаційних матеріалів на відповідну тематику серед населення.

Метою акції є привернення уваги громадськості до потреб людей, яких торкнулася епідемія туберкульозу, подолання стереотипів щодо можливостей інфікування та лікування, актуалізації підтримки та розвитку потенціалу ТБ-спільнот місцевою владою.

Акція відбудеться в 11 регіонах України.

Діяльність здійснюється в межах виконання проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Триває прийом пропозицій на участь у конкурсі відбору інвестиційних програм за кошти державного фонд...
Упродовж квітня заходи неформальної освіти охопили понад 400 учасників
В області створили 24 інклюзивно-ресурсні центри
Представники загальноукраїнського туристичного порталу відвідали Львівщину
На Львівщині вшанували пам’ять професорів, розстріляних у липні 1941-го року
28 лютого – останній день подачі заявок на участь у аукціоні щодо оренди ставків