k2FtbBdWr1

В Академії сухопутних військ вшанували курсантських матерів

1

Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відчинила двері батькам курсантів, які навчаються у військовому закладі. Подію приурочили Міжнародному дню матері.

“Найтяжче сьогодні солдатським матерям, адже кожної хвилини, кожної секунди материне серце переживає за долю і за життя солдата. Багато переживань було в материному серці коли син сказав, що хоче бути курсантом, – зазначив під час урочистостей голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. –  Але дорогі наші мами, ви повинні гордитися, що ваші сини є справжніми чоловіками, ваші сини стали спадкоємцями слави Володимира Великого, слави Січових стрільців, слави вояків УПА.

Сталося так, що саме нашому поколінню потрібно вписати в історію України новий рядок бойової слави. І ви повинні допомогти своїм дітям, підтримати їх, дати дорогу вперед до слави і до перемоги. Дякую вам за те що ви є, дякую за ваші переживання, дякую за ваші сльози, дякую за синів, яких ви подарували Україні.”

Матерів найкращих курсантів нагородили почесними грамотами та цінними подарунками від Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, міської ради міста Львова. А голова ради курсантських матерів Валентина Султам-Богомаєва отримала нагрудний знак Академії. Начальник Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук особисто вручив нагороду і подякував за підтримку і вагомий вклад у розвиток навчального закладу.

Одразу після урочистої частини присутніх привітали юні виконавці святковим концертом.

Однією з родзинок заходу стало відкриття фотовиставки учасників АТО, адже серед вихованців Академії четверо військових носять почесне звання Героя України. Також до “Дня матері” приурочили спецвипуск журналу навчального закладу.

Понад півтисячі батьків оглянули умови перебування курсантів в академії. Для них організували екскурсію по території, ознайомили з навчальною базою, показали аудиторії, тренажерний зал, тир. Курсанти продемонстрували батькам свої навички у володінні військовою технікою – як на тренажерах так і на справжніх бойових машинах. Відвідали гості й казарми. А після завершення заходу на батьків чекав святкових обід у курсантський їдальні


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Зустріч із керівниками будівельних організацій
Нова поліція Львова присягнула на вірність Українському народу
Для військових Академії сухопутних військ колядуватиме Прикарпатський ансамбль "Верховина"
Олег Синютка доручив перевірити законність встановлення перевантажувальних майданчиків у населених п...
4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку
Постраждалі та сім’ї загиблих на шахті "Степова" вже завтра отримають перші грошові виплат...