k2FtbBdWr1

В медичних стаціонарах області перебуває понад 1,5 тисячі коронавірусних хворих

_1603202732_613x321.73960565795_3_0

Про ситуацію із заповненістю ліжкомісць у медичних закладах Львівщини, які приймають хворих на COVID-19 йшлося сьогодні 20 жовтня, під час брифінгу у Львівській ОДА. Як розповів директор Новояворівської районної лікарні №1 імені Юрія Липи Григорій Мороз кількість хворих із коронавірусом, які потрапляють у медзаклад, зростає, проте лікарня повністю готова до надання медичної допомоги мешканцям.

«Спершу в нас було розгорнуто 40 ліжок в інфекційному відділенні. При наростаючій потребі ми розгорнули 100. Кількість пролікованих з 26 червня становить 500 хворих, 40 % з них – з коронавірусною інфекцією. 60 % хворих – це верифікована вірусна інфекція. На сьогодні ситуація є контрольована. І якщо буде потрібно розгортати ще додаткові ліжка, ми до цього готові», – зазначив він.

Загалом в стаціонарах області перебуває понад 1500 хворих, що становить 55,2 % зайнятості ліжкової мережі. У реанімаційному відділенні знаходиться 124 пацієнти, на апаратах ШВЛ – 37 пацієнтів. Найбільш заповненими медичними закладами є Центр легеневого здоров’я – 170 пацієнтів, Львівська обласна інфекційна лікарня – 182 пацієнти, Лікарня швидкої медичної допомоги – 215 пацієнтів, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи – 170 пацієнтів.

Серед лікарень в районах області найбільше завантаженою є  Стебницька лікарня – 96 пацієнтів. Також 112 пацієнтів перебувають Стрийській міській клінічній лікарні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ірина Сех просить Арсена Авакова переглянути кандидатуру на посаду в.о. начальника УБОЗу області
Транспортна міліція Львівської залізниці заперечила повідомлення щодо загибелі військовослужбовця
Львівська ОДА отримала нагороду від Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації
Львівщина налагоджує співпрацю з Вармінсько-Мазурським воєводством Республіки Польща
У березні відбулось понад 170 заходів державного нагляду у сфері дотримання законодавства про працю
Представників органів влади запрошують до навчання в межах онлайн-курсу