k2FtbBdWr1

В межах круглого столу розглянули формування та інноваційний розвиток ОТГ

1

Сьогодні, 4 квітня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького за участі представників департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, науковців, громадських організацій відбувся круглий стіл: «Формування та інноваційний розвиток сільських об’єднаних територіальних громад: історичні аспекти і перспективи».

«Жваві дискусії науковців, представників влади та громадських діячів за круглим столом допомагають визначити стратегію розвитку сільських громад як цілісної системи життєзабезпечення людини, допомагають окреслити шляхи реалізації відродження та утвердження сільської громади, як основи майбутнього розвитку України, породжують ідеї вирішення локальних проблем і в свою чергу спонукають до прийняття правильних управлінських рішень» – зазначила заступник управління – начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури та земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Борушок.

Відтак в межах круглого столу порушили проблемні питання та перспективи сільськогосподарського виробництва, соціальні питання об’єднаних територіальних громад в умовах становлення інноваційної моделі розвитку сільських територій. Окрім цього розглянули питання використання, розпорядження та задіяння земель, а також окреслили основні напрями імплементації політики сталого розвитку об’єднаних територіальних громад.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканців Львівщини закликають обережно поводиться із газом та опалювальними приладами
На Львівщині відбудеться ІІ Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»
Триває конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства
Триває ремонт автомобільної дороги Зарваниця-Новоселище-Плугів
В області організували тренінг для мобільних та виїзних бригад з вакцинації проти кору школярів
На Львівщині урочисто відзначили кращих спортсменів за підсумками першого кварталу