k2FtbBdWr1

В межах Першої Міжнародної Асамблеї «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція» відбувся культурно-мистецький захід

1

Упродовж 1-3 вересня на Львівщині триває Перша Міжнародна Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція».

Така подія вперше відбувається саме на Львівщині. Це – платформа для дипломатії та популяризації України у світі. Відтак, унікальність події полягає в тому, що вперше з’їжджаються з усіх континентів з 26 країн світу українки, які, займаючи солідні професійні та громадські позиції в країнах свого проживання, активно працюють для України.

Зокрема, в межах Асамблеї, у Львівській національній філармонії відбувся культурно-мистецький захід. Привітав учасників заходу перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Зазначимо, що Перша Міжнародна Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція» покликана зламати наявні досі стереотипи і представити українку у світі сучасною, дієвою, професійною, успішною. А також – створити комунікаційний майданчик, що дасть можливість консолідувати зусилля як окремих особистостей, так і громадських організацій на реалізацію спільних проєктів та завдань.

Учасницями заходу будуть знакові постаті: Анна Кантер, співзасновниця Культурного центру Анни Київської в Санлісі (Франція); Марта Кебало, голова представництва СФУЖО в ООН (Канада); Мирослава Ґонґадзе, головна редакторка та очільниця Української служби «Голосу Америки» (США) та багато інших. Спеціальна гостя події – Рейнелл Андрейчук, перша жінка-сенаторка в Канаді від провінції Саскачеван.

Асамблею присвячено 70-літтю однієї з найавторитетніших світових жіночих українських організацій – Світової Федерації Українських Жіночих Організацій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сьогодні в області здійснюватиметься навчальне оповіщення населення. Просимо зберігати спокій!
Обличчя АТО. Лікар-хірург: «Майте сміливість перемогти ворога у собі»
У Підкарпатському воєводстві Республіки Польща виявили АЧС
Ми не питали і не збираємось питати в країни-агресора дозволу щодо європейської та євроатлантичної і...
На фінансування об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – майже 8 мільйон...
На Львівщині відбулась конференція щодо розвитку публічного управління в Україні