k2FtbBdWr1

В межах програми «Велике будівництво» у Трускавці реконструюють НВК «СЗШ №2-гімназія»

_1593184731_613x321.52793614595_3_0

У м. Трускавець реконструюють навчально-виховний комплекс «СЗШ №2-гімназія». Проєкт реалізується у межах програми Президента України «Велике будівництво» та спрямований на покращення умов навчання дітей шляхом комплексної термомодернізації будівлі школи.

Як розповіли у департаменті економічної політики Львівської ОДА, завдяки проведенню робіт з реконструкції проєктна потужність закладу збільшиться на 45 учнівських місць і загалом складатиме 950.

Наразі підрядники влаштували шатровий дах та продовжують роботи з утеплення фасаду, гідроізоляції фундаменту, облаштування мансардних приміщень та внутрішніх інженерних мереж. Будівельна готовність об’єкта складає приблизно 70 %.

У поточному році на реалізацію проєкту затверджено фінансування з державного фонду регіонального розвитку в обсязі 12,4 млн грн, місцевого бюджету – 5,0 млн грн. Завершити роботи заплановано цьогоріч.

Довідково:

НВК «СЗШ№2-гімназія» є дипломантом українсько-польського освітнього проєкту «Моніторинг якості роботи школи шляхом її самооцінки».

За результатами «Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю, впровадження інноваційних технологій щодо формування культури здоров’я, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально-виховного процесу» педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою та Подякою Міністерства освіти і науки України.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 150 зустрічей з делегаціями та 9 міжнародних угод: Львівщина поглиблює співпрацю з іноземними ...
На Львівщині презентують міжнародну виставку "Білоруси з Україною в серці"
На Львівщині тривають рейдові позапланові перевірки автотранспортних підприємств
На Львівщині відбулася Школа ендокринології для сімейних лікарів
Львівщину представили на Міжнародній виставці Waste Water Management 2019
«День Китаю у Львові – знак зближення наших народів», - Маркіян Мальський