k2FtbBdWr1

В Новострілищанській ОТГ відкрили Центр надання адміністративних послуг

1

25 жовтня, в селищі Нові Стрілища відкрився ЦНАП, участь у модернізації якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме 59 адміністративних послуг, найнеобхідніших для мешканців громади.

Допомогу в розробці та впровадженні нової функціональної моделі ЦНАП, оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

У ЦНАП Новострілищанської ОТГ постійно працюватимуть 3 спеціалісти, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене для жителів ОТГ експертами Програми. Плата за надані послуги надходитиме до бюджету громади.

Майже 3 000 мешканців Новострілищанської об’єднаної громади отримали зручний та якісний доступ  до адмінпослуг. Впроваджена модель ЦНАП є гнучкою, оптимальною для невеликої громади та максимально адаптованою до її потреб.

ЦНАП створений за європейськими стандартами та доступний для людей з інвалідністю. В приміщенні обладнаний дитячий куточок.

Нагадаємо, що до кінця 2017 року в межах роюоти з покращення якості місцевих послуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановано відкриття 26 ЦНАПв ОТГ України.

Найкращі практики створення та покращення якості надання адміністративних послуг в ОТГ, які зараз напрацьовують та впроваджують в 26 громадах пілотної фази, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в межах наступної фази Програми. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Обласна влада з громадськістю вшанували пам'ять генерал-хорунжого Романа Шухевича
Кам'янеччина готується до виборів
Львівщина налагоджує туристичну співпрацю з Естонією
Нашу європейськість нам доводиться захищати, і Україна має армію, яка здатна зупинити агресора – Пре...
Президент на дебатах про боротьбу з корупцією: Винний буде сидіти у в'язниці, друг чи партнер – це н...
Компанія з Нідерландів зацікавлена інвестувати у Львівську область