k2FtbBdWr1

В обласній бібліотеці реалізовують низку цікавих проектів для дітей та дорослих

1

Днями стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання, що проходить одночасно у всіх бібліотеках країни. У Львівській обласній бібліотеці зокрема розпочали реалізацію проекту “Люди, що читають: літературна кав’ярня”. Також заклад пропонує дорослим та дітям ще багато  цікавих літературно-мистецьких заходів.

Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

“У рамках проекту “Люди, що читають: літературна кав’ярня” студенти-психологи та майбутнім працівники культури провели надзвичайно цікаву та змістовну розмову із народним артистом України, заньківчанином Янушем Юхницьким”, зазначила Христина Береговська.

За її словами, в обласній бібліотеці вже впродовж двох років для дітей  успішно реалізовують ще один проект – книжковий садочок “Левеня”. Дітки гуртом читають книжки, ставлять імпровізовані постановки за сюжетами прочитаного, навчаються за допомогою інтерактивної дошки.

Ще один успішний і популярний проект бібліотеки – “Вечірній абонемент”. Це послуга для тих, хто не може завітати у читальню протягом робочого дня: із 9:00 до 17:00 год. Відтак можна зателефонувати до бібліотеки і замовити необхідні книжки. Про виконання замовлення повідомлять бібліотекарі (тел. для замовлень: 235–87–46). Із 18:00 до 20:00 год черговий видасть замовлення і прийме прочитані книги.

Також для молодших школярів щочетверга, о 16:00, у рамках року англійської мови в Україні та проекту “Англійська в дитячих бібліотеках” проводять безкоштовні уроки англійської мови. Студенти – волонтери допомагають їм не лише поглибити знання, але і виконати домашні завдання.

А для наймолодших – діток віком від 6 місяців до 1,5 року – працює клуб “Аквадіти”. Творчі, інтерактивні заняття у клубі допомагають їм активно розвиватися. Заняття відбуваються за напрямками: фізичний розвиток, творчість, розвиток моторики, рольові ігри, розвиток логіки, чуття, мовлення, а також природознавство і музичний розвиток.

А ще у бібліотеці роблять орігамі, проводять різноманітні конкурси, грають в шахи, записують гусячим пером вірші Тараса Шевченка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: