k2FtbBdWr1

В області діагностували артеріальну гіпертензію у понад 23 тис. осіб

медицина

У департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації підбили підсумки профілактичної акції з вимірювання артеріального тиску, яка з 12 до 26 травня проходила у лікувально-профілактичних закладах області.

Упродовж акції виміряно артеріальний тиск у 769 549 осіб, що становить 30,5% від дорослого населення області, з них 531 442 осіб працездатного віку (від оглянутих – 69,05%).

Артеріальну гіпертензію виявили у 199 998 осіб (25,98 % від оглянутого дорослого населення), а серед осіб працездатного віку – у 117 850 осіб (22,2% від оглянутого населення працездатного віку).

Вперше цю недугу діагностовано у 23 096 осіб (3,0% від оглянутого дорослого населення). Щодо людей працездатного віку, то артеріальну гіпертензію вперше виявлено у 17 136 осіб (3,2% від оглянутого населення працездатного віку).

Зазначимо, що найбільше людей, у яких вперше виявлено це захворювання, проживають у м. Львові, Миколаївському, Мостиському, Самбірському, Городоцькому, Старо-Самбірському, Сокальському, Перемишлянському районах.

Як інформують департаменті охорони здоров’я ОДА, на диспансерний облік у лікувально-профілактичні заклади області оформлено 16864 осіб. Пацієнти із значно підвищеним артеріальним тиском були скеровані на обстеження в Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр, іншим було рекомендовано звернутися до дільничних лікарів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканців Львівщини закликають обережно поводиться із газом та опалювальними приладами
Триває екологічна акція “Майбутнє лісу у твоїх руках“ у Таданівському лісництві насадили більше п’я...
Кам’янка-Бузький район одержав з державного та обласного бюджетів субвенції
Нові гарантії оплати праці
В архіві презентували тематичну виставку з нагоди відзначення проголошення Акту Злуки
На Кам’янеччині відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України