k2FtbBdWr1

В області діє державна програма відшкодування вартості сільськогосподарської техніки

1

На Львівщині продовжує діяти державна програма відшкодування вартості сільськогосподарської техніки. Зокрема, до 1 березня сільськогосподарські товаровиробники, які придбали техніку та обладнання у грудні 2017 року, подають державним банкам заявки та відповідні документи.

Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва  надаватиметься сільгоспвиробникам у таких розмірах:

– 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додатну вартість) за придбану техніку та обладнання у грудні  2017 року;
– 25 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість) за придбану техніку та обладнання з 1 січня 2018 року.

Також, як інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, в рамках держпідтримки для фермерів передбачаються додаткові преференції при купівлі техніки. Крім стандартних 25% компенсації за програмою здешевлення сільськогосподарської техніки, фермери додатково отримають 15% компенсації – загалом 40%.

Оплата за техніку і обладнання та її компенсація проводиться через державні банки або банки, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належать державі.

Для отримання часткової компенсації сільськогосподарські товаровиробники подають до банку заявку та підтвердні документи щодо придбання техніки та обладнання, а саме:

– копію платіжного доручення;

– акт приймання-передачі техніки та обладнання;

– свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

Перелік техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів сформований Мінекономрозвитку і розміщений на офіційних веб – сайтах Мінекономрозвитку та Мінагрополітики.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Водіїв великогабаритної техніки просять утриматись від поїздок на час несприятливих погодних умов
Президент в Аахені обговорив з лідерами європейських країн питання економічного, безпекового і культ...
У кожному храмі ми молимось за правильний вибір українців, - Блаженніший митрополит Київський і всіє...
24 лютого відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми вл...
Кам’янка-Бузька районна лікарня має успішно зайти в новий етап медичної реформи
Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове...