k2FtbBdWr1

В області діють мобільні точки доступу до безкоштовної правової допомоги

urist_1564991308_613x409.1775_3_0

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства», в області триває робота  мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги по населених пунктах.

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Львівській області,  до складу яких входять представники ГТУЮ у Львівській області,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Львівській області,  здійснюють виїзди у райони з метою надання  якісної  правової допомоги.

Зокрема, завтра, 6 серпня, правову допомогу надаватимуть у Новояричівській селищній об’єднаній територіальній громаді Кам’янка-Бузького району.

Окрім того, 8 серпня зустріч відбудеться в Щирецькій селищній об’єднаній територіальній громаді Путомитівського району, 15 серпня – Городоцькій міській раді, 22 серпня – Розвадівській об’єднаній територіальній громаді Миколаївського району та 29 серпня – Куликівській селищній раді Жовківського району.

До участі в мобільних точках доступу до безкоштовної правової допомоги запрошують громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Міністерстві освіти і науки розроблено нові програми ЗНО на 2016 рік
Урочисте шикування, привітання, нагородження кращих – на Львівщині відзначили День Високомобільних д...
У нас є всі можливості для вчасного завершення всіх робіт,- Володимир Гройсман про підготовку до опа...
Глава держави: Децентралізація – одна з найрезультативніших реформ
У Львові завершили будівництво пішохідного переходу через колії між вул. Городоцькою та Курмановича
На Личаківському цвинтарі вшанували пам'ять новітніх Героїв