k2FtbBdWr1

В області навчають як протидіяти всиханню соснових насаджень

1

Днями у «Золочівському лісгоспі» провели семінар на тему: «Всихання соснових насаджень». Учасників семінару не лише ознайомили із теорією протидії та попередження всиханню насаджень, але й наочно продемонстрували деревину пошкоджену короїдом. Навчальний семінар – один з багатьох заходів, спрямований на збереження «зелених легенів» Львівщини.

Представник підприємства «Львівлісозахист»  Богдан Соколовський окреслив присутнім проблеми всихання соснових насаджень у Львівській області та в Україні та наголосив, що головними причинами всихання є засуха та стовбурні шкідники – шестизубий та верхівковий короїди. Як підсумував Богдан Соколовський одними з шляхів вирішення цієї проблеми є своєчасна рубка свіжозаселених дерев і спалювання порубочних решток.

Опісля теоретичного навчання, представники районної адміністрації, сфери цивільного захисту, лісники, наукові співробітники та журналісти у Білокамінському лісництві наочно оглянули пошкодження деревини, гілок і кори зрізаних пошкоджених короїдом дерев.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

2 квітня – Всесвітній день розповсюдження інформації про аутизм
На Львівщині понад 330 неповнолітніх дітей не навчаються у школах та училищах
Покрова Пресвятої Богородиці - свято українського народу
Безпека на дорозі у пріоритеті - Львівщина отримала три нових портативних вагових комплекси
У Львівській ОДА презентували проект із підвищення ефективності використання інтелектуального потенц...
Нарада з питання виконання місцевих бюджетів Кам’янка-Бузького району за січень 2019 року