k2FtbBdWr1

В області навчають як протидіяти всиханню соснових насаджень

1

Днями у «Золочівському лісгоспі» провели семінар на тему: «Всихання соснових насаджень». Учасників семінару не лише ознайомили із теорією протидії та попередження всиханню насаджень, але й наочно продемонстрували деревину пошкоджену короїдом. Навчальний семінар – один з багатьох заходів, спрямований на збереження «зелених легенів» Львівщини.

Представник підприємства «Львівлісозахист»  Богдан Соколовський окреслив присутнім проблеми всихання соснових насаджень у Львівській області та в Україні та наголосив, що головними причинами всихання є засуха та стовбурні шкідники – шестизубий та верхівковий короїди. Як підсумував Богдан Соколовський одними з шляхів вирішення цієї проблеми є своєчасна рубка свіжозаселених дерев і спалювання порубочних решток.

Опісля теоретичного навчання, представники районної адміністрації, сфери цивільного захисту, лісники, наукові співробітники та журналісти у Білокамінському лісництві наочно оглянули пошкодження деревини, гілок і кори зрізаних пошкоджених короїдом дерев.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

22 грудня  2017 року о 10:00 годині відбудеться вісімнадцята сесія Кам’янка-Бузької районної ради VІ...
На Львівщині триває етнофестиваль гостинності
У Добротворі відбувся обласний етнофестиваль «Купальська містерія над Бугом»
Львівщина отримала другий комплект ігрових наборів конструкторів «Play Box»
Міненергетики оголошує тендер щодо потенціалу впровадження водневої енергетики на базі відновлюваних...
Голова РДА вручила подяки батькам за виховання синів, які проходять службу в лавах Збройних сил Укра...