k2FtbBdWr1

В області новорічні ялинки реалізовуватимуться у заздалегідь визначених місцях

1

Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2020 року» від 09.12.2019 № 1429/0/5-19 лісогосподарські підприємства області, інших лісокористувачів та районні державні адміністрації зобов’язано утворити торгівельні пункти для реалізації новорічних ялинок.

З метою попередження незаконної рубки хвойних насаджень, безконтрольного перевезення та реалізації новорічних ялинок, а також притягнення до відповідальності за самовільну заготівлю і реалізацію незаконно зрубаних дерев в області проводиться екологічна акція «Новорічна ялинка». В рамках акції проводитимуть спеціальні рейди-перевірки в лісах, на автодорогах, залізничних вокзалах і ринках області. Рейдові групи перевірятимуть законність заготівлі, перевезення та реалізацію ялинок.

За інформацією органів місцевого самоврядування сформовано перелікмісць збуту новорічних ялинок на території Львівської області.

Наголошуємо, що громадян, які незаконно торгуватимуть ялинками, притягуватимуть до адміністративної чи кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сьогодні є всі законні підстави для захисту лісових угідь України, лісів Карпат від незаконної вируб...
Бойовий гопак, хореографічні колективи та капела бандуристів – на Львівщині стартує Етнофестиваль «А...
На Львівщині відбудеться III Міжнародна агропромислова виставка «Еuro АGRO»
Усіх зацікавлених закликають подавати свої пропозиції до проєкту Закону "Про реалізацію державн...
Мешканці Львівщини отримають відшкодування на понад 290 тис грн за обладнання з використанням віднов...
Прем’єр-міністр: У 2020 році було виділено рекордну кількість коштів на лікування онкологічних захво...