k2FtbBdWr1

В області ознакували понад 300 кілометрів шляхів активного та екологічного туризму

1

В області розробили та ознакували 311 кілометрів шляхів активного й екологічного туризму. Про це сьогодні, 25 лютого, під час звіту розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

«У напрямку розвитку інфраструктури це 311 кілометрів розроблених та ознакованих шляхів активного туризму. Після квітневого обходження волонтерами у партнерстві з Асоціацією гірських провідників «РОВІНЬ», ми дообстежемо шляхи і будемо активно ходити в гори, їздити велосипедом та корисно відпочивати», – розповіла Наталія Табака.

Також у напрямку розвитку інфраструктури реалізували гірський притулок на шляху «На межі трьох областей» в Славській ОТГ та туристичний барометр Тустань.

«Ми зробили фотолокацію біля Тустані, яка демонструє чистоту повітря «відпочивай здорово-живи здорово», демонструє, що подальше від урбаністики є місця де хочеться зупинятися і насолоджуватися чистотою повітря і красою природньої спадщини. Барометр також обліковує кількість туристів»,- додала Наталія Табака.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У дворику Львівської облдержадміністрації посол Японії висадив сакури
Львівщина та Херсонщина підписали Меморандум про проведення форуму АГРОПОРТ у 2018 році
"Наукові розробки в поєднанні з економікою дадуть позитивні результати", - Олег Синютка
97 млн грн – податків і платежів до загального фонду бюджету області
На Львівщині скоротилась кількість необробленої ріллі
У Львові представили проєкт All4One, спрямований на всебічну підтримку ветеранів