k2FtbBdWr1

В області перевірено готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації внаслідок весняного льодоходу та повені

46740406_1__1424939561_300x210_3_0

25 лютого проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту Львівської області за темою: “Координація діяльності органів управління та формувань територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання завдань з організації безпечного пропуску весняного льодоходу та повені”. Тренування відбулися під загальним керівництвом заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Володимира Харчука.

У тренуванні взяли участь керівники органів управління та сил цивільного захисту Львівської області, обласних, районних та міських спеціалізованих служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій, обласні, районні і міські комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під час тренування органи управління та сили цивільного захисту області переведені до функціонування у режимі надзвичайної ситуації з навчальною метою. Перевірено роботу регіональної автоматизованої системи централізованого оповіщення шляхом проведення збору керівного складу органів управління та сил цивільного захисту області за сигналом «Збір-Аварія». Проведено моделювання наслідків весняного льодоходу та повені і їх впливу на функціонування водозаборів, мереж електро-, газо-, теплопостачання, дорожню інфраструктуру у всіх районах та містах обласного значення області.

Перевірено готовність обласної, районних і міських комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, сил Головного управління ДСНС України у Львівській області, медичних і соціальних служб та відомчих аварійних формувань до реагування на можливі надзвичайні ситуації внаслідок весняного льодоходу та повені.

За підсумками тренування відзначено впевнені дії керівників окремих служб цивільного захисту, зокрема служб енергопостачання, житлово-комунального господарства та медичної, а також ГУ ДСНС у Львівській області та ДТГО «Львівська залізниця».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині розпочали ремонтні роботи на ділянці Дрогобич-Самбір
В Узбекистані підписали Меморандум про міжрегіональне співробітництво між Львівщиною та Самаркандськ...
Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств
Вакцинація – питання компетенції не лише медиків, освітян, але й усіх свідомих громадян, - Андрій Ва...
Завершується термін прийому заявок на участь у конкурсах у межах програми розвитку культури
Футбольний сезон на Львівщині відновиться не раніше 20 липня