k2FtbBdWr1

В області порушили питання Програми енергозбереження для населення Львівщини

1

Сьогодні, 4 вересня, департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА організував засідання Круглого столу «Програма енергозбереження для населення Львівщини – сонячні електростанції приватних домогосподарств».

Метою зазначеного засідання є налагодження співпраці кредитно-фінансових  установ та компаній, які здійснюють продаж обладнання та встановлення сонячних електростанцій для приватних домогосподарств області.

Як зазначив т.в.о. директора департаменту ПЕК Львівської ОДА Михайло Грет, станом на 1 вересня, в області – 265 діючих сонячних установок приватних домогосподарств потужністю близько 4.3 МВт, з них 15 – ввели у серпні 2018 р.

З 2018 року в межах «Програми енергозбереження Львівщини на 2017-2020 роки» передбачили підтримку з обласного бюджету мешканців Львівщини, які встановлюють приватні сонячні станції. Передбачено відшкодування 10% тіла кредиту але не більше 25 тис грн. На ці потреби передбачили 2 млн грн на 2018 рік у обласному бюджеті.

Учасники круглого столу надали пропозиції щодо розроблення місцевих (районних, міських) програм, а також напрацювання проекту пропозицій щодо внесення змін у діючу «Програму енергозбереження для населення Львівщини».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: