k2FtbBdWr1

В області продовжується реалізація програм енергозбереження для населення

1

429 тисяч гривень компенсували цього тижня мешканцям області, які скористалися обласною програмою енергозбереження для населення та зробили свої помешкання енергоефективними та комфортними для проживання.

Загалом від початку 2018 року уже відшкодували 4,7 млн гривень.

Нагадаємо, що суть Програми полягає в тому, що жителі області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням  5%-15% річних відсоткової ставки  з обласного бюджету.

У межах Програми  також здійснили першу компенсацію 10% тіла кредиту позичальнику, який отримав кредит на встановлення приватної сонячної електростанції.

Водночас в області реалізується 20 місцевих програм енергозбереження та постійно розширюється їх  географія. Відтак, цього місяця Бродівською районною радою було виділено 100 тис. грн. на реалізацію місцевої програми, якою передбачено  відшкодування 10% тіла кредиту на встановлення приватних сонячних електростанцій та 5% відсоткової ставки на реалізацію енергоощадних заходів.

Як зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник, з відновленнням дії державної програми «теплих кредитів» мешканці області, які зараз отримають кредити на енергоефективні заходи, мають унікальну можливість отримати компенсацію з бюджетів усіх рівнів:  державного, обласного та місцевого.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові відкрили Почесне консульство Болгарії
На Львівському бронетанковому заводі представили найсучасніші зразки бойової техніки
Розпочалась акредитація ЗМІ на XVІI Економічний форум у Львові
ГУ Держпраці у Львівській області закликає роботодавців належно оформлювати трудові відносини
Українці ніколи не питали і не питатимуть у Путіна дозволу на самостійну церкву – Президент про нада...
У Зашкові відзначили 129 - у річницю від дня народження Євгена Коновальця