k2FtbBdWr1

В області продовжується реалізація програм енергозбереження для населення

1

429 тисяч гривень компенсували цього тижня мешканцям області, які скористалися обласною програмою енергозбереження для населення та зробили свої помешкання енергоефективними та комфортними для проживання.

Загалом від початку 2018 року уже відшкодували 4,7 млн гривень.

Нагадаємо, що суть Програми полягає в тому, що жителі області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням  5%-15% річних відсоткової ставки  з обласного бюджету.

У межах Програми  також здійснили першу компенсацію 10% тіла кредиту позичальнику, який отримав кредит на встановлення приватної сонячної електростанції.

Водночас в області реалізується 20 місцевих програм енергозбереження та постійно розширюється їх  географія. Відтак, цього місяця Бродівською районною радою було виділено 100 тис. грн. на реалізацію місцевої програми, якою передбачено  відшкодування 10% тіла кредиту на встановлення приватних сонячних електростанцій та 5% відсоткової ставки на реалізацію енергоощадних заходів.

Як зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник, з відновленнням дії державної програми «теплих кредитів» мешканці області, які зараз отримають кредити на енергоефективні заходи, мають унікальну можливість отримати компенсацію з бюджетів усіх рівнів:  державного, обласного та місцевого.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Спеціалісти лісового господарства Львівщини відвідали виставку у Швеції
Мешканців Львова просять повідомляти про переповнені сміттєві майданчики
Двоє спортсменів Львівщини боротимуться за медалі XIV літнього Європейського юнацького олімпійського...
Як залучити фінансовий ресурс на реалізацію своїх проектів: на Львівщині відбувся Форум для ГО «Парт...
На Львівщині розглянули перспективи розвитку індустрії машинобудування
За результатами цьогорічних торгів місцеві ради області отримуватимуть понад 6,5 мільйони гривень за...