k2FtbBdWr1

В області реалізовуватимуть Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства

1

24 червня у місті Львові відбувся Форум “Розвиток та партнерство”, на якому учасники напрацювали проект Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 рік у Львівській області. Основною метою спільного напрацювання Плану заходів – підвищення ролі громадських організацій в різних сферах діяльності органів державної влади.

Як повідомила в. о. директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Марія Вагіла, однією із пропозицій було створення Координаційного центру на основі онлайн – платформи для громадських організацій. Платформа включатиме перелік громадських організацій та послуг, які вони надають. Також громадськість запропонувала проводити щорічну процедуру публічного звітування громадських організацій за отримані бюджетні кошти та зобов’язати структурні підрозділи облдержадміністрації, керівників районів та міст обласного значення передбачати фінансову підтримку проектів і програм, розроблених громадськими організаціями.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації оголошує громадське обговорення зазначеного документу з метою отримання додаткових пропозицій та зауважень.

Просимо надсилати свої пропозиції до 20 липня на електронну скриньку: depinfoloda@gmail.com . Контактна особа: Швец Христина, тел. 2-999-106.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: