k2FtbBdWr1

В області реалізовують програму придбання житла для учасників Операції Об’єднаних сил на умовах співфінансування

1

Відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників Операції Об’єднаних сил та їхніх родин, бійців-добровольців Операції Об’єднаних сил, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки на виконання завдань Програми придбання житла для учасників Операції Об’єднаних сил та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування виділено 9 755 400 гривень.

Як повідомила директор департаменту соціально захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, станом на сьогодні 6 осіб виявили бажання придбати житло на умовах співфінансування і щодо них виділена субвенція з обласного бюджету у сумі 1 453 800 грн.

Зазначимо, згідно з Програмою, придбати житло на  умовах співфінансування  можуть:

1) члени сімей Героїв Небесної Сотні (батьки, дружина),

2) учасники Операції Об’єднаних сил:

– на утриманні яких є діти з інвалідністю,

– особи з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи (на яких не поширюється дія Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719),

– матері, батьки, опікуни, які мають на утриманні 4-ох і більше дітей;

– особи, які потрапили в складні життєві обставини (довготривала хвороба членів сім’ї, відсутність роботи з поважних причин тощо);

– учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та є внутрішньо переміщеними особами.

Закупівля житла здійснюється таким чином – власні кошти покупця житла – не більше 50% від розрахункової вартості житла, кошти місцевого бюджету – не менше 25% від розрахункової вартості житла (з міського бюджету м. Львова становить не менше 40 % розрахункової вартості житла), кошти обласного бюджету – не більше 25 % від розрахункової вартості житла (для м. Львова – не більше 10 відсотків розрахункової вартості житла).

Для цього зазначені категорії громадян мають перебувати на обліку за місцем проживання, як такі що потребують поліпшення житлових умов.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Верховна Рада прийняла перший із низки законопроектів реформи місцевого самоврядування
«Через кілька років ми будемо мислити не категоріями країн, а категоріями агломерацій», - Роман Мати...
Головна сторінка Новини Новини На Львівщині стартував Міжнародний форум щодо трудової міграції
«Не бійтесь та йдіть до своєї мети», - учасник проекту «Рука допомоги» Іван Федорич
У мешканців Жовківщини, які контактували із хворою на коронавірус, немає ознак захворювання
Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України