k2FtbBdWr1

В області роз’яснюють процедуру інформування громадськості про проведення рубок

1

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» спільно з проектом «Лісова Варта» Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні, маючи на меті сприяння сталому розвитку лісового господарства і охорони природи в Україні шляхом покращення системи громадського контролю, для покращення співпраці між активною частиною громадянського суспільства і природоохоронними установами, а також підвищення ефективності державного управління, здійснює пілотний проект з інформування громадськості про лісогосподарські заходи, що проводитимуться на територіях громад.

Представники Лісової варти разом з працівниками НПП «Сколівські Бескиди» організували зустрічі з головами Корчинської, Крушельницької, Завадківської та Росохацької сільських рад. У ході яких присутніх пояснили процедуру інформування громадськості про проведення рубок, запланованих на територіях сільських рад у 2019 році.

Непроінформовані громадяни не можуть розрізнити, коли той чи інший лісогосподарський захід проводиться із порушенням законодавства, а коли-ні. Тому, з одного боку, можуть блокувати цілком легальні роботи, а з іншого – не зможуть нічого вдіяти у випадках очевидних порушень.

Зазначимо, що пілотний проект «Інформування громадськості щодо лісогосподарських заходів у лісах Львівської області» дає можливість усім, небайдужим до навколишнього середовища, громадянам ознайомитися з запланованими на наступний рік лісівничими роботами, оглянувши карту, запропоновану у голограмі оголошення.

Відповідно, кожен охочий може адекватно відреагувати, письмово обґрунтувавши певне побажання. А працівники нацпарку, в свою чергу, нададуть обґрунтовану відповідь.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Оргкомітет вирішив перенести фестиваль «Зашків – Земля Героїв»
Львівщина та Хорватія поглиблюватимуть економічну та культурну співпрацю
На Львівщині відбудеться 2020 FISU World University Shooting Sport Championship
Цьогоріч на Львівщині планують збудувати Кооперативний молокопереробний завод
Президент підписав Закон щодо вдосконалення проведення деяких фітосанітарних процедур
Міністр закордонних справ Павло Клімкін ініціює проведення позачергового засідання Українсько-польсь...