k2FtbBdWr1

В області розглянули питання роботи «Єдиного вікна» Львівської митниці ДФС

1

Сьогодні, 14 листопада, під головування першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбулась нарада щодо роботи «Єдиного вікна» Львівської митниці ДФС.  Участь у заході взяли представники митниці та підприємці області.

Ростислав Замлинський відзначив позитивні зміни на митниці, про що свідчить збільшення надходжень до бюджету, частину яких скерували на ремонт та будівництво доріг на Львівщині. Також він додав, що спільним завданням є створити оптимальні умови для здійснення митних операцій суб’єктами зовнішньо-економічної діяльності.

«Хотів би зазначити, що за підсумками дії митного експерименту за останній місяць нам вдалось додатково залучити в бюджет на ремонт та будівництво доріг понад 120 млн грн і перевиконання склало понад 300 млн грн. За останні 4 роки провели ремонт чи побудували понад 1600 кілометрів  доріг в області і тут левова частка також від митних платежів. Сьогодні триває дискусія з цього питання, ще немає кінцевого рішення, ми його побачимо із прийняттям державного бюджету на 2019 рік. Ми також зацікавлені в тому, щоб цей експеримент дальше продовжувався. Це збільшення відбувається в двох площинах: це реальна боротьба з корупцією, друга це залучення нових видів ЗЕД і ми далі будемо продовжувати роботу в даному напрямку. З однієї сторони митниця – це ворота в Україну, а також ворота для нашого бізнесу вийти на зовнішньо-економічні ринки. Цьому сприяють і угода про вільну торгівлю і необхідність переорієнтації ринків на країни Європейського Союзу. Відтак нам необхідно зорганізувати свої зусилля так, щоб суб’єкти ЗЕД мали всі комфортні умови», – зазначив Ростислав Замлинський.

Про роботу «Єдиного вікна» Львівської митниці ДФС розповів заступник начальника Львівської митниці ДФС Павло Македон.

«Всього в нас по митниці за період лютий-жовтень 2018 року оформлено 190 тисяч 929 декларацій, видано контролю 143 тисячі 971 декларація, з видами контролю, які застосовуються тільки по Єдиному вікну 138 тисяч 881 декларація, це становить 96, 5 % від оформлених загальних декларацій», – розповів Павло Македон.

Відтак в межах зустрічі порушили проблемні питання митних операцій, зокрема щодо проходження ветеринарно-санітарного контролю, отримання міжнародного сертифікату та скоординували подальші спільні дії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: