k2FtbBdWr1

В області розпочали толоку та озеленення

1

У суботу 31 березня 2018 року в межах відзначення в області Дня довкілля працівники державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства долучились до загальнообласної толоки.

Під час толоки провели комплекс заходів з благоустрою, озеленення садиб територій лісництв та лісгоспів,  впорядкування джерел в межах державного лісового фонду, покращення санітарного стану прилеглих територій.

Також,  в межах весняної толоки було організовано ряд спільних заходів з представниками місцевих органів влади, працівниками інших відомств та громадськістю з прибирання сміття в лісах області.

Працівники ДП “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр” разом з дорожньою службою долучились до прибирання та розчистки узбіччя автомобільної дороги Львів-Брюховичі. Всього участь у прибиранні взяло 25 осіб. Внаслідок прибирання було вивезено 10 кбм сміття.

У Рава-Руському лісництві проведено толоку, за участі голови Жовківської РДА Щур Н.С. та 50 працівників Жовківської центральної районної лікарні, Рава-Руської районної лікарні та  ДП «Рава-Руський лісгосп». Від сміття було прибрано 1100 м берегу річки Рата в лісовому масиві Рава-Руського лісництва ДП «Рава-Руський лісгосп».

З метою підтримання в належному санітарному стані місць для відпочинку працівники відділів та структурних підрозділів Жовківської РДА, апарату РДА, відділу освіти, Служби у справах дітей, окремі депутати Жовківської районної ради, спільно з працівниками Жовківського лісгоспу зголосилися очистити від сміття екологічну стежку на горі Гарай. Понад 30 осіб прийшли прибрати територію. Під час акції учасники назбирали повний віз 100 літрових сміттєвих мішків.

Нагадуємо,  що на Львівщині триває Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», місячник озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля.

З настанням сприятливих погодних умов активно розпочнуться роботи із садіння лісу, озеленення парків, скверів та інших соціальних об’єктів.  Кожен охочий може долучитись до цих Акцій


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Обласний департамент охорони здоров’я закликав медичну громадськість Львівщини підтримати Збройні си...
На Львівщині проведено аудит використання сільськогосподарських земель
Львівщина готова сформувати модельну мережу сільських лікарських закладів
У Львівській ОДА відбулось чергове засідання робочої групи щодо підвищення рівня оплати праці
У Великому Любіні триває комплексна реабілітація учасників АТО та ветеранів бойових дій
До 6-ї річниці окупації Криму на Львівщині урочисто підняли прапор кримських татар