k2FtbBdWr1

В області розпочинають розробку стратегії з реалізації сімейної політики

DSC_0197_1555510070_613x407.645_3_0

Сьогодні, 17 квітня, відбулось засідання Координаційної ради з питань сімейної політики при Львівській обласній державній адміністрації.

Головував на засіданні заступник голови облдержадміністрації Роман Филипів.

Щодо першого питання порядку денного доповідала директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк, яка презентувала висновки і рекомендації Комітету сторін Конвенції Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми (ГРЕТА), після чого учасники засідання обговорили шляхи вирішення проблемних питань.

Зокрема, члени Координаційної ради вирішили доручити департаменту соціального захисту населення організувати та провести кущові заходи у районах та об’єднаних територіальних громадах із залученням представників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів зайнятості, територіальних підрозділів державної міграційної служби, релігійних установ та громадських організацій з питань протидії торгівлі людьми, домашньому насильству, боротьби з алкоголізмом та наркоманією.

Також учасники засідання наголосили на необхідності проведення навчання щодо ідентифікації, виявлення та надання допомоги жертвам торгівлі людьми для сімейних лікарів, працівників міграційної служби та інспекторів з питань праці.

Також відбулась презентація проекту Стратегії міжвідомчої взаємодії з питань запобігання домашньому насильству у Львівській області на період до 2021 року, після чого Роман Филипів дав доручення департаменту соціального захисту населення підготувати проект розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про затвердження Стратегії міжвідомчої взаємодії з питань запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Львівській області на період до 2021 року» та внести його на опрацювання в апарат облдержадміністрації.

Окрім цього, Роман Филипів дав доручення розпочати розробку стратегії з реалізації сімейної політики у Львівській області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Сколівщині завершився юніорський чемпіонат України з біатлону
На Львівщині відбудеться благодійний фестиваль “За двором”
Готовність областей до осінньо-зимового періоду розглянули під час засідання комісії з питань ТБ та ...
В області здійснюють нормативно-грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення
Туристичні та курортні можливості Львівщини представили на Міжнародному Форумі розвитку туризму у По...
Туристичний потенціал Львівщини презентують у Польщі