k2FtbBdWr1

В області розробили та ознакували 420 кілометрів шляхів активного туризму

_1610528566_613x321.58429319372_3_0

Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації прозвітувало про виконання «Програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018-2020 роки».

Звіт заслухала постійна депутатська комісія культурної спадщини та туризму, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, заступник голова ЛОДА Юрій Бучко, а також заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод. 

Відтак, керівниця управління Наталя Табака акцентувала на трьох пріоритетних цільових ринках для промоції туризму Львівщини – внутрішній туризм, сусідні країни-партнери, а також держави, з якими в України має чи планує запускати авіасполучення.

Очільниця управління розповіла про співпрацю з медіа – допомогу в зйомках кліпів, тревел-шоу й власний проект «Погнали Львівщиною» із 15 випусків, виготовлення промоційних відеороликів, презентаційно-довідкової й сувенірної продукції, організацію 32 промотурів регіоном, 13 навчальних семінарів і 30 виставково-презентаційних заходів та інші заходи.

Окрім того, за час дії програми розробили і ознакували 420 кілометрів шляхів активного туризму, а також  встановлено автомобільні туристичні щити  на  шляху «Львів – Сянки» до  8  об’єктів туристичної відвідуваності.

Також у партнерстві з управлінням реалізовувались 4 грантові проекти з промоції Львівщини туристичної та покращення туристичної інфраструктури.

«Цьогоріч виконання програми у зв’язку зі зменшенням фінансування через пандемію коронавірусу склало 73%, а в минулі роки, 2018 і 2019, становило 98%. Загалом з обласного бюджету на реалізацію програми впродовж 3 років виділено 9 млн грн. Варто зазначити, що туристичний збір за період реалізації програми склав 46,7 млн грн», – наголосила Наталя Табака.

У межах наради присутні обговорили програми на період 2021-2023 років.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Наше завдання – створити на Львівщині якомога комфортніше бізнес-середовище»,- Роман Матис
«Сільські амбулаторії мають бути збудовані якісно», - Олег Синютка
На Сході загинув військовослужбовець зі Львівщини
На Львівщині відбудеться фінальний етап Львівського обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна с...
Львівщина планує залучати досвід державно-приватного партнерства для реформування галузі охорони здо...
Двадцятьом чотирьом амбулаторіям області передали комплекти для телемедичного консультування