k2FtbBdWr1

В області торік зросла орендна плата за землю

1

У 2017 році на 17,2 тис га збільшили площу орендованих земельних часток (паїв) у порівнянні з 2016 роком. Також торік підвищився % нарахування оренди від нормативно-грошової оцінки землі з 4,5 % (1140 грн/га) до 5,8% (1504 грн/га).

Як розповіли у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА  середня ставка оренди у Львівській області за 2017 рік становить 1504,3 грн/га, що є вищою на 135,3 грн/га ніж середня оренда по Україні.

Найвища ставка оренди в Золочівському, Радехівському та Кам’янка-Бузькому районах. Найнижча – у Сколівському та Старосамбірському.

За 2017 маркетинговий рік нарахована орендна плата за земельні частки (паї) становить 502,1 млн грн, що є на 141,2 млн грн більше ніж у 2016 році.

Станом на березень в загальному по області виплата орендної плати господарствами становить 100,2 %.

Зазначимо, що відповідно по п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №105 «Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель с/г призначення та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» Міністерству аграрної політики та продовольства, Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру доручено забезпечити проведення до 31 серпня 2018 р. загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель с/г призначення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вітання голови Львівської ОДА Олега Синютки з Новим Роком та різдвяними святами
Глава держави підписав Закон щодо інвестиційної привабливості будівництва об’єктів відновлюваної ене...
На «Днях партнерства» громадські організації прозвітують про реалізацію проектів, які фінансувались ...
На Львівщині відбудеться головна аматорська велоподія року GranFondoUkraine
В межах засідання робочої групи окреслили пріоритетні напрями розвитку фізичної культури та спорту о...
У межах Великого будівництва на Львівщині триває ремонт автомобільних доріг