k2FtbBdWr1

В області триває осінній призов до проходження строкової військової служби

1

На Львівщині триває призов громадян на строкову військову службу. Відтак до лав Збройних Сил України та інших військових формувань буде призвано 810 юнаків.

Із залучення призовників лідирують Городоцький, Жовківський та Стрийський райони, в аутсайдерах – Старосамбірський та Сколівський райони, а також Львів, де до військоматів не з’явились понад півсотні призовників.

Про це сьогодні, 17 жовтня, повідомив військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко.

«За три місяці призову плануємо набрати більше восьми сотень жителів Львівщини віком від 20 до 27-ми років. На сьогоднішній день область спроможна виконати завдання. До навчальних центрів Збройних Сил України уже вирушили три команди. Ситуація з осіннім призовом в районах області виглядає набагато краще, ніж в самому обласному центрі. До тих призовників, які не з’явилися до районних військових комісаріатів у 10-денний термін будуть застосовувати адміністративні заходи», – зазначив Олександр Тіщенко.

Військовослужбовців строкової служби не відправлятимуть до району проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі та на завдання з охорони й оборони важливих стратегічних об’єктів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

П’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нову сім’ю
Працівників радіомовлення, телебачення та зв’язку Львівщини привітали із професійним святом
Рішенням сесії внесли зміни до бюджету на 2017 рік
Президент провів зустріч з Предстоятелями православних церков України
Представники бізнесу та навчальних закладів узгодили напрями подальшої співпраці
Для 500 дітей організували циркову виставу «Новорічне королівство»